דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פלטפורמת NIQ Activate זמינה כעת ב- Microsoft Azure Marketplace
פלטפורמת NIQ Activate זמינה כעת ב- Microsoft Azure Marketplace
חיים נוי 03/07/24 |  צפיות: 379

פלטפורמת NIQ Activate זמינה כעת ב- Microsoft Azure Marketplace

לקוחות Microsoft Azure ברחבי העולם מקבלים כעת גישה ל-NIQ Activate כדי לנצל את המדרגיות, האמינות והזריזות של Azure בהנעת פיתוח אפליקציות ועיצוב אסטרטגיות עסקיות

שיקאגו, 3 ביולי 2024, --(BUSINESS WIRE)

NielsenIQ (NIQ) הכריזה היום ש-NIQ Activate זמינה כעת ב-Azure Marketplace, שהיא חנות מקוונת המספקת יישומים ושירותים לשימוש ב-Azure. לקוחות NIQ יכולים כעת להשתמש בפלטפורמת הענן היצרנית והמהימנה של Azure, ונצל את יתרונות הפריסה והניהול יעילים.

NIQ Activate מסייעת לקמעונאים ולחברות מוצרי צריכה ארוזים (CPG) למנף את תובנות הנתונים וההתאמה האישית המובילה של NIQ, לאפשר שיתוף פעולה מעמיק יותר שיוביל לביצועים והתקשרויות ממוקדות. יכולות AI וניתוח נתונים ברמה עולמית של Microsoft Azure עוזרות לעסקים לבצע החלטות טובות יותר.

NIQ Activate היא מסוג SaaS, פלטפורמה שיתופית, המאפשרת לקמעונאים ולמותגים לעבור מנתונים לתובנות, להפעלה, ואז לערך נמדד. הפלטפורמה מאפשרת לחברות מוצרי צריכה ארוזים (CPGs) להגדיר ולהרכיב קהלי יעד, לקבל תובנות המונעות על ידי מקורות נתונים הן של קמעונאים והן של NIQ, לתכנן ולפרוס קמפיינים ולמדוד תוצאות.

"אנו שמחים להכריז על תהליך עסקה פשוט ומהיר יותר עבור NIQ Activate ללקוחות Microsoft Azure ברחבי העולם. NIQ Activate תספק ללקוחות את ההזדמנות למנף את יכולות הנתונים והניתוח ברמה העולמית שלנו ולהניע חדשנות בתעשייה. שיתוף הפעולה הזה נועד להעצים עסקים לקבל החלטות טובות יותר מהר יותר וליצור התקשרויות משמעותיות עבור קמעונאים, ספקים ולקוחות כאחד", אמר חאווייר פאקון, סמנכ"ל המוצר ב-NIQ.

היתרונות של NIQ Activate ב-Microsoft Azure Marketplace כוללים:

*תהליך פשוט יותר: זמן מהיר יותר לפריסה עבור לקוחות עם הבטחה לתהליך רכש וחיוב פשוטים יותר.

*האצת עסקאות ללקוחות NIQ קיימים באמצעות פלטפורמת Microsoft Marketplace.

*התרחבות גלובלית: לקוחות Microsoft Azure ב-141 שווקים מקבלים גישה ל-NIQ Activate כדי לסייע להם להגיע לשלב הבא בתהליך הצמיחה.

*תקציב ענן מרבי: הקצו 100% מהרכישות שלכם ב-Azure Marketplace להתחייבויות תקציב הענן שלכם.

NIQ Activate מעצימה קמעונאים ליצירת ערך מצטבר ולהאצת הצמיחה באמצעות מדיה קמעונאית, חוויות מותאמות אישית ותובנות קטגוריות ולקוחות שניתן לפעול בהן. פלטפורמת Activate ממנפת את היכולות של Azure Marketplace בנתונים ובינה מלאכותית ללקוחות ישירים ונתוני מכירות לשיפור מעורבות הלקוחות במוצרי הקמעונאים.

ג'ייק זבורובסקי, מנהל כללי של Microsoft Azure Platform ב-Microsoft Corp אמר: "אנו שמחים לקבל את NielsenIQ לשוק Microsoft Azure Marketplace, המעניק לשותפים שלנו חשיפה גדולה ללקוחות ענן ברחבי העולם. Azure Marketplace מציע חוויות איכותיות ברמה עולמית שמקורם בשותפים מהימנים כלל עולמיים המציעים פתרונות שהוכחו שהם עובדים בצורה חלקה עם Azure."

אודות NIQ:

NielsenIQ (NIQ) היא חברת מודיעין הצרכנים המובילה בעולם, המספקת את ההבנה המלאה ביותר של התנהגות רכישה של צרכנים וחושפת מסלולים חדשים לצמיחה. השילוב של NIQ עם GfK בשנת 2023, הפגיש למעשה שני מובילי התעשייה בקנה מידה עולמי שאין שני לו. כיום NIQ פעילה ביותר מ-95 מדינות שמספקות כיסוי של 97% מהתמ"ג. עם קריאה קמעונאית הוליסטית ותובנות הצרכנים המקיפות ביותר - המסופקות יחד עם ניתוחים מתקדמים במסגרת פלטפורמות מתקדמות - NIQ מספקת את Full View™.

אנשי קשר

[email protected]

מקור: NielsenIQ

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI