דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Kolmar Korea משתפת פעולה עם Amazon כדי לתמוך בהתרחבות הגלובלית של חברות K-beauty
Kolmar Korea משתפת פעולה עם Amazon כדי לתמוך בהתרחבות הגלובלית של חברות K-beauty
חיים נוי 10/07/24 |  צפיות: 243

Kolmar Korea משתפת פעולה עם Amazon כדי לתמוך בהתרחבות הגלובלית של חברות K-beauty

מארחת את "יום המוכר של K-Beauty" עם חברת המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם ומקדמת גלובלית את החדשנות של K-Beauty

סיאול, דרום קוריאה, 8 ביולי 2024, (BUSINESS WIRE):

Kolmar Korea (KRX: 161890) משלבת כוחות עם אמזון ((Amazon, חברת המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם, על מנת לתמוך בכניסה המוצלחת לשוק הגלובלי של מותגי K-beauty.

Kolmar Korea מוסרת כי אירחה במשותף את כנס "יום המוכר של K-beauty ו-Amazon" ב-27 ביוני במלון InterContinental בסיאול.

באירוע השתתפו כ-1,500 אנשים, כולל נציגים ממותגי יופי קוריאנים כמו גם נציגים ממגזרי ההפצה והייצור, הן באופן מקוון והן באופן לא מקוון. בין המשתתפים העיקריים נכחו סאנג-היון יון, סגן נשיא של קבוצת Kolmar; היון-גיו צ'וי, מנכ"ל Kolmar Korea; ג'ים יאנג, סגן נשיא בכיר ב-Amazon Global Selling Asia Pacific (APAC); ויוקי סואיטה, ראש המחלקה העסקית של מוצרי יופי לצרכן ב-Amazon Japan.

בנאום קבלת הפנים שלו, סאנג-היון יון הסביר מהי מטרת האירוע. הוא אמר: "אירוע זה, שנוצר ביוזמת Kolmar ו-Amazon, הוא יותר מעוד שותפות עסקית. הוא נועד להפיץ ברחבי העולם את החדשנות והערכים של K-beauty. אנחנו מקווים שהאירוע הזה יהיה אבן פינה לגילוי הזדמנויות גלובליות עבור K-beauty ולשיתוף אסטרטגיות מפורטות להטמעה."

האירוע התקיים תוך כדי ש-K-beauty נהנית מפופולריות רחבה ב- Amazonושתי החברות מעוניינות לתמוך באופן פעיל בכניסת חברות היופי הקוריאניות לשוק העולמי.

K-beauty כל כך פופולרית עד שמכירות מוצריה בחנות הגלובלית של Amazon גדלו ביותר מ-75% אשתקד. Kolmar Korea מובילה את המגמה הזאת באמצעות השגת חוזים חדשים עם 253 לקוחות, בעיקר מותגים עצמאיים, ומסמנת עלייה של 48.7% מהשנה שעברה. שתי החברות מתכננות להמשיך לזהות מותגים בולטים המובילים מגמות עולמיות בשוק עם קונספטים מושכים וטכנולוגיות חדשניות.

באירוע זה, Kolmar Korea הקימה דוכן גדול לקהל והציגה מוצרים לטיפוח העור, איפור, הגנה מהשמש וחבילות קוסמטיות. הם גם סיפקו ייעוץ בהתאמה אישית לעסקי קוסמטיקה עולמיים. זאת ועוד, סאנג-קיון האן, סגן נשיא מתחם מחקר ופיתוח ב-Kolmar Korea, העביר הרצאה לקהל בשם "ביטחון עמוק: התחרותיות בשוק הקוסמטיקה הקוריאני."

נציג Kolmar Korea אמר: "האירוע הזה חשוב ביותר משום שהוא מסמן ההתחלה הרשמית של שיתוף הפעולה בין Kolmar Korea, חברת ODM גלובלית למוצרי קוסמטיקה שהניעה את הצמיחה של K-beauty, ו-Amazon, חברת המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם. Kolmar ו- Amazonיגיעו לצמיחה משותפת על ידי הצעת הנתיב המיטבי שיתמוך בהצלחת כניסת הלקוחות שלנו לשווקים הגלובליים."

סרטון של רגעי השיא מהאירוע:https://www.youtube.com/watch?v=sbqXL8fBgpM

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/54091414/en

למידע נוסף:

Kolmar Holdings
ג'אנג וו לי
[email protected]

מקור: Kolmar Holdings

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI