חיפוש עבודה באמצעות לוח דרושים באינטרנט - כי הטכנולוגיה היא כאן ועכשיו
נכתב על ידי: אופיר ענבר
תאריך: 17/11/10

לוח דרושים הינו לוח אשר נכלל בו מגוון רחב ביותר של משרות המתאימות לכישוריו של כל אדם באשר הוא.

את המשרות האלה, כמובן, מבקשות לאייש החברות השונות.

למעשה כמעט כל משרה אשר מוצעת במשק הישראלי מפורסמת באחד מאותם לוחות דרושים.

לוח דרושים הוא בעצם המגשר בין המעסיק למחפש העבודה. באמצעותו נוצר ביניהם קשר בדרך כזו או אחרת.

יעילות החיפוש ומהירותו הם פרמטרים חשובים ביותר כשמדובר בחיפוש עבודה, הרי הזמן שלנו שווה כסף.

כאן בא לרשותנו לוח הדרושים המקוון המכיל בתוכו פונקציות רבות שיכולות להיות קריטיות עבורנו בתהליך חיפוש העבודה או לתהליך חיפוש העובדים.

לוח דרושים מקוון אינו מבטיח לנו קבלה למשרה הנכספת

לפני שנדבר על יעילות של שיטת חיפוש זו עלינו להקפיד שיהיה ברשותנו מסמך קורות חיים שבראש ובראשונה יהיה ערוך ומותאם למשרה או לתחום המשרות לשמן הוא נשלח וכמו כן, שיהיה ערוך וברור לקריאה כדי שלא תפקע סבלנותו של המעסיק רק מהניסיון להבין את המסמך.

לוח דרושים מקוון- מדוע לוותר על העיתון

הפצת קורות חיים יעילה ומהירה, משרות עדכניות

כאשר אנו תרים אחר עבודה בעיתון עלינו לעבור פרוצדורה חוזרת ונשנית של משלוח קורות החיים ויצירת קשר עם כל מעסיק בנפרד (לפעמים התהליך הוא חסר תכלית כיוון שהמשרה כבר אוישה). בלוח הדרושים האינטרנטי נוכל, באמצעות הרשמה פשוטה לשירות שהוא לרוב חינמי או בעל עלות מזערית, לבחור את קבוצת המשרות בהן אנו מעוניינים, או החברות בהן דרושים עובדים, להעלות את קובץ קורות החיים שלנו והוא כבר ישלח לכל המעסיקים בתחום הרשומים לאתר. כמו כן, בכל פעם שתעלה משרה חדשה ללוח אשר עונה לדרישותינו נקבל על כך עדכון מיידי לחשבון המייל שלנו ובאופן פשוט נוכל לשלוח את קורות החיים שלנו לאותו מעסיק.

ראוי לציין שכאשר מדובר באתרים המובילים בתחום, המשרות המפורסמות הן רלוונטיות ואמינות תמיד, זאת בניגוד לדעה הרווחת . הדבר מתאפשר כיוון שמנהלי האתר יעלו את מודעת הדרושים לאוויר רק לאחר שיבחנו את פרטי המודעה ויוודאו את אמינותה, ויורידו אותה מיד לאחר שהמשרה תיתפס.

לוח דרושים- סיכום

לוח דרושים מקוון הוא הפיתרון היעיל, המהיר והפשוט ביותר לצורך חיפוש עבודה בעידן הנוכחי.

בימים אלו, בהם האינטרנט תופס מקום מרכזי בחיינו והוא כבר נחלת הכלל הוא בהחלט מהווה תחליף טוב יותר לשיטות הפצת המידע המיושנות, כגון העיתון. הגיע הזמן להתקדם.

לוח דרושים באינטרנט- הכלי הטוב ביותר לחיפוש עבודה

בהצלחה !

אודות

Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים לאתרי הדרושים המובילים בישראל ומידע נוסף, רב ערך.

www.jobsindex.co.il

האתר מקודם ע"י יער אתרים ירושלים קידום אתרים


 
אודות המחבר

jobsindex פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, לוח דרושים ענקי, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.

www.jobsindex.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article11899.aspx