דף הבית עבודה וקריירה קורות חיים חיפוש עבודה באמצעות לוח דרושים באינטרנט - כי הטכנולוגיה היא כאן ועכשיו
חיפוש עבודה באמצעות לוח דרושים באינטרנט - כי הטכנולוגיה היא כאן ועכשיו
אופיר ענבר 17/11/10 |  צפיות: 13061

לוח דרושים הינו לוח אשר נכלל בו מגוון רחב ביותר של משרות המתאימות לכישוריו של כל אדם באשר הוא.

את המשרות האלה, כמובן, מבקשות לאייש החברות השונות.

למעשה כמעט כל משרה אשר מוצעת במשק הישראלי מפורסמת באחד מאותם לוחות דרושים.

לוח דרושים הוא בעצם המגשר בין המעסיק למחפש העבודה. באמצעותו נוצר ביניהם קשר בדרך כזו או אחרת.

יעילות החיפוש ומהירותו הם פרמטרים חשובים ביותר כשמדובר בחיפוש עבודה, הרי הזמן שלנו שווה כסף.

כאן בא לרשותנו לוח הדרושים המקוון המכיל בתוכו פונקציות רבות שיכולות להיות קריטיות עבורנו בתהליך חיפוש העבודה או לתהליך חיפוש העובדים.

לוח דרושים מקוון אינו מבטיח לנו קבלה למשרה הנכספת

לפני שנדבר על יעילות של שיטת חיפוש זו עלינו להקפיד שיהיה ברשותנו מסמך קורות חיים שבראש ובראשונה יהיה ערוך ומותאם למשרה או לתחום המשרות לשמן הוא נשלח וכמו כן, שיהיה ערוך וברור לקריאה כדי שלא תפקע סבלנותו של המעסיק רק מהניסיון להבין את המסמך.

לוח דרושים מקוון- מדוע לוותר על העיתון

הפצת קורות חיים יעילה ומהירה, משרות עדכניות

כאשר אנו תרים אחר עבודה בעיתון עלינו לעבור פרוצדורה חוזרת ונשנית של משלוח קורות החיים ויצירת קשר עם כל מעסיק בנפרד (לפעמים התהליך הוא חסר תכלית כיוון שהמשרה כבר אוישה). בלוח הדרושים האינטרנטי נוכל, באמצעות הרשמה פשוטה לשירות שהוא לרוב חינמי או בעל עלות מזערית, לבחור את קבוצת המשרות בהן אנו מעוניינים, או החברות בהן דרושים עובדים, להעלות את קובץ קורות החיים שלנו והוא כבר ישלח לכל המעסיקים בתחום הרשומים לאתר. כמו כן, בכל פעם שתעלה משרה חדשה ללוח אשר עונה לדרישותינו נקבל על כך עדכון מיידי לחשבון המייל שלנו ובאופן פשוט נוכל לשלוח את קורות החיים שלנו לאותו מעסיק.

ראוי לציין שכאשר מדובר באתרים המובילים בתחום, המשרות המפורסמות הן רלוונטיות ואמינות תמיד, זאת בניגוד לדעה הרווחת . הדבר מתאפשר כיוון שמנהלי האתר יעלו את מודעת הדרושים לאוויר רק לאחר שיבחנו את פרטי המודעה ויוודאו את אמינותה, ויורידו אותה מיד לאחר שהמשרה תיתפס.

לוח דרושים- סיכום

לוח דרושים מקוון הוא הפיתרון היעיל, המהיר והפשוט ביותר לצורך חיפוש עבודה בעידן הנוכחי.

בימים אלו, בהם האינטרנט תופס מקום מרכזי בחיינו והוא כבר נחלת הכלל הוא בהחלט מהווה תחליף טוב יותר לשיטות הפצת המידע המיושנות, כגון העיתון. הגיע הזמן להתקדם.

לוח דרושים באינטרנט- הכלי הטוב ביותר לחיפוש עבודה

בהצלחה !

אודות

Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים לאתרי הדרושים המובילים בישראל ומידע נוסף, רב ערך.

www.jobsindex.co.il

האתר מקודם ע"י יער אתרים ירושלים קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אופיר ענבר

jobsindex פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, לוח דרושים ענקי, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.

www.jobsindex.co.il 


מאמרים נוספים מאת אופיר ענבר
 
פורטל הדרושים של ישראל - jobsindex
Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.

חיפוש עבודה בצורה מהירה ברשת האינטרנט – כיצד והיכן
במאמר זה נדריך אתכם כיצד לחפש עבודה בצורה יעילה. נפרוש בפניכם מהן האפשרויות השונות העומדות בפניכם בעת תהליך חיפוש העבודה ונפרט מהם החסרונות והיתרונות של כל שיטה.

חיפוש עבודה באמצעות לוח דרושים באינטרנט - כי הטכנולוגיה היא כאן ועכשיו
לוחות דרושים הם כיום הכלי העיקרי בעזרתו המעסיקים מאיישים את המשרות המבוקשות.
במאמר זה נעמוד על יתרונותיו של לוח הדרושים האינטרנטי ההולך ותופס את מקומם של הלוחות הלא מקוונים ביחס למנגנוני חיפוש עבודה אחרים.


דרושים - כתיבת קורות חיים, הפצת קורות חיים
כיצד תגדילו את הסיכוי להיות מוזמנים לראיון עבודה ? השקיעו בכתיבת קורות החיים והפיצו אותם בצורה נכונה. כתיבה נכונה משפיעה מאד על הסיכויים לזימונכם לראיון. הפצת קורות חיים באינטרנט היא הדרך היעילה ביותר להגיע לכמות גדולה של מעסיקים, חברות כוח אדם וחברות השמה.

הפצת קורות חיים באינטרנט – איך לעשות זאת
הפצת קורות חיים באינטרנט היא הדרך היעילה ביותר להגיע לכמות גדולה של מעסיקים, חברות כוח אדם וחברות השמה. כיום, ניתן להפיץ את קורות החיים שלכם על ידי מנגנוני הפצה אוטומטים באינטרנט או על ידי שליחה של קורות החיים לכל משרה בנפרד על ידי אתרי דרושים.

דרושים עובדים – כיצד למצוא עבודה ברשת האינטרנט ובמקומות נוספים
שילוב המילים 'דרושים עובדים' מוכר לכל אדם שחיפש או מחפש משרה חדשה. במאמר זה נשטח בפניכם היכן תוכלו למצוא מאגר של מודעות דרושים, מהי למעשה קטגוריה זו באתרי הדרושים באינטרנט ומהי הדרך הכי קלה למצוא מודעות דרושים עובדים בתחום בו אתם מתעניינים.

לוח דרושים – כיצד זה עובד ברשת
לוח דרושים הינו לוח מודעות שבו מפורסמות משרות מתחומים שונים. המשרות מתפרסמות על ידי חברות שונות, חברות כוח אדם וחברות השמה. בימים אלו לוחות הדרושים המופיעים באתרי אינטרנט הם הלוחות הפופולאריים ביותר בקרב מחפשי העבודה.

עבודה וחשיבותה בחיים – חיפוש עבודה, ראיונות עבודה ועוד
לא סתם נאמר שהעבודה היא חיינו: העבודה מביאה לנו פרנסה, מספקת לנו קשרים וכישורים חברתיים, מכשירה אותנו מבחינת היבטים מקצועיים וכמובן תופסת את מרבית שעות היום שלנו. הכל על חיפוש עבודה במאמר זה.

דרושים - מדוע ראיון עבודה כל כך חשוב בתהליך חיפוש עבודה
ראיון העבודה הוא החלק החשוב ביותר בתהליך חיפוש עבודה. כיצד יש להתכונן לראיון ? היכן ניתן לאסוף מידע על החברה ? כיצד להגיע לראיון ? כיצד להתנהג בראיון ? מהם שלבי הראיון ? מהן השאלות הקשות הנשאלות במהלך הראיון ? מהן השאלות שמחפש העבודה יכול לשאול במהלך הראיון ? על כל אלה – במאמר הבא.

דרושים - היכן ניתן למצוא מודעות דרושים
מדורי דרושים בעיתונים, אתרי אינטרנט וחברות שונות הם דבר מוכר לכל מחפש עבודה.
כיום, כל תהליך חיפוש העבודה הפך להיות פשוט יותר מבעבר, בעקבות קטגוריית דרושים המרכזת את כל המשרות באתר אינטרנט אחד.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI