תוכנית ווינר -מאמר מקצועני ווינר
נכתב על ידי: דני לוי
תאריך: 02/03/11

ווינר הינה תוכנית הימורים בתחום הספורט שבה ניתן לנסות להמר על קבוצה מסוימת או להמר על אירועים היכולים להתקיים במהלך המשחק ו/או על נתונים סטטיסטיים שונים לדוגמא כמות הגולים אשר יכבשו במהלך המשחק, מספר הקרנות, האם יהיה כרטיס צהוב ומי הראשון שיקבל אותו ועוד. בהימורי וינרבתוכנית וינר מקובל לנחש ולהמר על משחקי כדורסל וכדורגל בישראל ובעולם כולו. בישראל תוכנית ווינר מופעלת ומבוקרת מטעם גוף ממשלתי בשם המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.

להמר בווינר – לשימושך מידע בקשר לווינר

  • הימורי ווינר נפוצים מאוד ולכן, ניתן למצוא מבחר אתרים הממליצים ועוסקים בווינר. באתרים מסוג זה בנושא המלצות ווינר יש למהמרים אפשרות להשיג נתונים חשובים כדי להמר נכון, להצליח יותר ולהחזיר את ההשקעה עם רווח.
  • ווינר הינו משחק חדש מדי יום, ועל כן האתרים אשר עוסקים בתחום המלצות ווינר משתנים בתדירות גבוהה ומתעדכנים מספר פעמים רב. אתרי ווינר נמצאים בפעילות ללא הרף ונותנים מידע עדכני ושוטף.
  • אתרים עם המלצות ווינר יתנו מידע מעודכן על התחזית ומזג האויר אשר צפוי במשחק, יתנו מידע חשוב מאוד על השחקנים שאינם במצב גופני טוב, אודות נתוני נצחון והפסד של השחקנים בקבוצות השונות, על מידע רב וחשוב ועל כל פרט רלוונטי עם יכולת השפעה על תוצאות ונתוני המשחק.
  • המלצות ווינר ייתנו כמו כן לחובבי ההימורים המקצועיים דרכים נוספות איך להצליח במילוי טופס הווינר. "המהמרים הכבדים" פיתחו במשך הזמן טכניקות למיקסום ההצלחה ולזכות בסכומי כסף גדולים גם אם מילאנו רק חלק מהטופס בצורה נכונה.

וינר – טיפים חכמים ועצות טובות

  • על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה בשיטת ווינר יש לנטר ללא הרף את המידע המעודכן של הקבוצות, לסקור סטטיסטיקות, את המידע הקשור לקבוצה ועוד כהנה וכהנה נתונים רלונטיים. ההצלחה בהימורי וינר אינה מובנת מאליה, יש להשקיע מאמצים וידע, לאגור מידע ולסכם היטב את הסיכוי לנצח או להפסיד.
  • רצוי להיות הגיוניים ולא בכל פעם לקחת כתורה מסיני כל טיפ או מידע. מסתבר שפעמים רבות הדרך להימור נכון היא קשורה לתחושת בטן. במקרה שבו ההרגשה שלכם בזמן ההימור גורמת לכם להמר דווקא על קבוצה מסוימת, לכו על זה! אך מומלץ להיות מודעים לכך שעשויים להפסיד בהימור (או לנצח!).
  • כיום יש אתרי מידע אשר עוסקים בהמלצות ווינר המעמידים לשימוש הגולשים מחשבונים. באמצעות שימוש במחשבונים אלו ניתן לדעת מה הסכום שאפשר לזכות בזמן כל הימור, מתי רצוי לדאוג לעצמנו לגיבוי ולמלא יותרמטופס הימור אחד.
  • עבור מהמרי הוינר, המחשבונים הם אמצעי המשפר בבחירת ההימור הנכון.
  • כדאי מאוד לשים לב לטיפים ולהמלצות המעדכנים אותנו לגבי איזה משחק לא כדאי להמר. במקרים רבים ישנם משחקים שונים שרצוי להמנע מלהמר עליהם ולא לבזבז כסף בהימור גרוע.
  • כדאי מאוד לגלוש באינטרנט וב פורומים הרבים אשר עוסקים בטיפים לווינר. במידע שיש שם ניתן להתעדכן בכל רגע נתון על אודות מידע חשוב להימור. מביני ענין יודעים שהם יכולים גם להתייעץ יחד עם מהמרים חובבים ומקצוענים ולהחליף דעות והערכות כדי להרוויח יותר.

שיהיה בהצלחה


 
אודות המחבר

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article14584.aspx