דף הבית ספורט וכושר גופני כדורגל תוכנית ווינר -מאמר מקצועני ווינר
תוכנית ווינר -מאמר מקצועני ווינר
דני לוי 02/03/11 |  צפיות: 12899

ווינר הינה תוכנית הימורים בתחום הספורט שבה ניתן לנסות להמר על קבוצה מסוימת או להמר על אירועים היכולים להתקיים במהלך המשחק ו/או על נתונים סטטיסטיים שונים לדוגמא כמות הגולים אשר יכבשו במהלך המשחק, מספר הקרנות, האם יהיה כרטיס צהוב ומי הראשון שיקבל אותו ועוד. בהימורי וינרבתוכנית וינר מקובל לנחש ולהמר על משחקי כדורסל וכדורגל בישראל ובעולם כולו. בישראל תוכנית ווינר מופעלת ומבוקרת מטעם גוף ממשלתי בשם המועצה להסדר ההימורים בספורט, אשר מפקחת על כל הנושא.

להמר בווינר – לשימושך מידע בקשר לווינר

  • הימורי ווינר נפוצים מאוד ולכן, ניתן למצוא מבחר אתרים הממליצים ועוסקים בווינר. באתרים מסוג זה בנושא המלצות ווינר יש למהמרים אפשרות להשיג נתונים חשובים כדי להמר נכון, להצליח יותר ולהחזיר את ההשקעה עם רווח.
  • ווינר הינו משחק חדש מדי יום, ועל כן האתרים אשר עוסקים בתחום המלצות ווינר משתנים בתדירות גבוהה ומתעדכנים מספר פעמים רב. אתרי ווינר נמצאים בפעילות ללא הרף ונותנים מידע עדכני ושוטף.
  • אתרים עם המלצות ווינר יתנו מידע מעודכן על התחזית ומזג האויר אשר צפוי במשחק, יתנו מידע חשוב מאוד על השחקנים שאינם במצב גופני טוב, אודות נתוני נצחון והפסד של השחקנים בקבוצות השונות, על מידע רב וחשוב ועל כל פרט רלוונטי עם יכולת השפעה על תוצאות ונתוני המשחק.
  • המלצות ווינר ייתנו כמו כן לחובבי ההימורים המקצועיים דרכים נוספות איך להצליח במילוי טופס הווינר. "המהמרים הכבדים" פיתחו במשך הזמן טכניקות למיקסום ההצלחה ולזכות בסכומי כסף גדולים גם אם מילאנו רק חלק מהטופס בצורה נכונה.

וינר – טיפים חכמים ועצות טובות

  • על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה בשיטת ווינר יש לנטר ללא הרף את המידע המעודכן של הקבוצות, לסקור סטטיסטיקות, את המידע הקשור לקבוצה ועוד כהנה וכהנה נתונים רלונטיים. ההצלחה בהימורי וינר אינה מובנת מאליה, יש להשקיע מאמצים וידע, לאגור מידע ולסכם היטב את הסיכוי לנצח או להפסיד.
  • רצוי להיות הגיוניים ולא בכל פעם לקחת כתורה מסיני כל טיפ או מידע. מסתבר שפעמים רבות הדרך להימור נכון היא קשורה לתחושת בטן. במקרה שבו ההרגשה שלכם בזמן ההימור גורמת לכם להמר דווקא על קבוצה מסוימת, לכו על זה! אך מומלץ להיות מודעים לכך שעשויים להפסיד בהימור (או לנצח!).
  • כיום יש אתרי מידע אשר עוסקים בהמלצות ווינר המעמידים לשימוש הגולשים מחשבונים. באמצעות שימוש במחשבונים אלו ניתן לדעת מה הסכום שאפשר לזכות בזמן כל הימור, מתי רצוי לדאוג לעצמנו לגיבוי ולמלא יותרמטופס הימור אחד.
  • עבור מהמרי הוינר, המחשבונים הם אמצעי המשפר בבחירת ההימור הנכון.
  • כדאי מאוד לשים לב לטיפים ולהמלצות המעדכנים אותנו לגבי איזה משחק לא כדאי להמר. במקרים רבים ישנם משחקים שונים שרצוי להמנע מלהמר עליהם ולא לבזבז כסף בהימור גרוע.
  • כדאי מאוד לגלוש באינטרנט וב פורומים הרבים אשר עוסקים בטיפים לווינר. במידע שיש שם ניתן להתעדכן בכל רגע נתון על אודות מידע חשוב להימור. מביני ענין יודעים שהם יכולים גם להתייעץ יחד עם מהמרים חובבים ומקצוענים ולהחליף דעות והערכות כדי להרוויח יותר.

שיהיה בהצלחה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI