לסגור עסקאות עם איש מקצוע
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 23/10/11

כדי שוכל לוודא כי סגירת העסקאות שלנו והחתימה על חוזים תגובה תמיד על ידי החוק והדין הרלוונטיים, תמיד מומלץ לחתום על הסכמים בעזרתו של עורך דין. לא באמת משנה אם מדובר על עורך דין בחיפה, נצרת או עורך דין בפתח תקווה, העיקר שיהיה מקצועי. גם אם זה עורך דין בפתח תקווה, יש לוודא שהוא מוסמך.

כן צריך גם לוודא שמדובר בעורך דין היודע ומכיר את התחום המדובר וככל שמתמקדים יותר בתכנים מסוימים, כך הכי טוב יהיה לדעת שעורך הדין מתמחה בתחומים הללו. חשוב מאוד להיות מודעים לעובדה שאם לוקחים עורך דין בפתח תקווה המתמחה בצוואות, זה ייטיב עם הצורך שלנו לכתוב צוואה שתישמר עד ליום פקודה.

המקצועיות מעל לכל

בסופו של דבר, אם יש בעיה מסוימת עם אחת העסקאות שחתמנו או עם החוזים ששמנו מתנוסס בתחתית, בית המשפט יצטרך לפסוק במקרה של תביעה ולשם כך חשוב מאוד לדעת כיצד ניתן להתגבר על כל המכשולים ואף יותר מכך, כיצד ניתן למנוע את התביעות הללו. יש דרכים לעשות זאת בעזרת עורך הדין שלנו.

עורך הדין הוא זה שיוכל לעזור לנו לנסח חוזה שיוכל להיטיב עם כל הצדדים ואף אחד לא ייצא מקופח. כמובן שאם ויש לנו את האפשרות לשמור על הזכויות שלנו, הדבר יהיה חייב להיות מגובה על ידי כל האמצעים המשפטיים והחוקיים. הבחירה בעורך דין טוב היא בחירה שצריכה להיות טבעית ככל הניתן ואמון זה הכל.

על מה צריך לחתום?

יש תמיד חוזים והסכמים שצריך לחתום עליהם. המסמכים הם חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו וכל עוד נצליח לעבוד עם עורך דין שמתמצא בהסכמים כמו הסכם ממון או הסכמי מקרקעין, נוכל לזכות לשנים ארוכות של תנאי חוזה טובים. כמובן שיש הסכמים שלא צריך להשתמש בהם, אבל תמיד טוב לדעת שהם שם – חתומים.

לכל אחד צריך להיות עורך דין טוב. אף פעם אי אפשר לדעת מתתי בדיוק נצטרך אותו, אבל תמיד טוב לדעת שיש מי שיגן עלינו במקרה הצורך בבית המשפט.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article22187.aspx