דף הבית חוק ומשפט דיני עסקים לסגור עסקאות עם איש מקצוע
לסגור עסקאות עם איש מקצוע
יוסי בוזגלו 23/10/11 |  צפיות: 11622

כדי שוכל לוודא כי סגירת העסקאות שלנו והחתימה על חוזים תגובה תמיד על ידי החוק והדין הרלוונטיים, תמיד מומלץ לחתום על הסכמים בעזרתו של עורך דין. לא באמת משנה אם מדובר על עורך דין בחיפה, נצרת או עורך דין בפתח תקווה, העיקר שיהיה מקצועי. גם אם זה עורך דין בפתח תקווה, יש לוודא שהוא מוסמך.

כן צריך גם לוודא שמדובר בעורך דין היודע ומכיר את התחום המדובר וככל שמתמקדים יותר בתכנים מסוימים, כך הכי טוב יהיה לדעת שעורך הדין מתמחה בתחומים הללו. חשוב מאוד להיות מודעים לעובדה שאם לוקחים עורך דין בפתח תקווה המתמחה בצוואות, זה ייטיב עם הצורך שלנו לכתוב צוואה שתישמר עד ליום פקודה.

המקצועיות מעל לכל

בסופו של דבר, אם יש בעיה מסוימת עם אחת העסקאות שחתמנו או עם החוזים ששמנו מתנוסס בתחתית, בית המשפט יצטרך לפסוק במקרה של תביעה ולשם כך חשוב מאוד לדעת כיצד ניתן להתגבר על כל המכשולים ואף יותר מכך, כיצד ניתן למנוע את התביעות הללו. יש דרכים לעשות זאת בעזרת עורך הדין שלנו.

עורך הדין הוא זה שיוכל לעזור לנו לנסח חוזה שיוכל להיטיב עם כל הצדדים ואף אחד לא ייצא מקופח. כמובן שאם ויש לנו את האפשרות לשמור על הזכויות שלנו, הדבר יהיה חייב להיות מגובה על ידי כל האמצעים המשפטיים והחוקיים. הבחירה בעורך דין טוב היא בחירה שצריכה להיות טבעית ככל הניתן ואמון זה הכל.

על מה צריך לחתום?

יש תמיד חוזים והסכמים שצריך לחתום עליהם. המסמכים הם חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו וכל עוד נצליח לעבוד עם עורך דין שמתמצא בהסכמים כמו הסכם ממון או הסכמי מקרקעין, נוכל לזכות לשנים ארוכות של תנאי חוזה טובים. כמובן שיש הסכמים שלא צריך להשתמש בהם, אבל תמיד טוב לדעת שהם שם – חתומים.

לכל אחד צריך להיות עורך דין טוב. אף פעם אי אפשר לדעת מתתי בדיוק נצטרך אותו, אבל תמיד טוב לדעת שיש מי שיגן עלינו במקרה הצורך בבית המשפט.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI