בוקינג של סדנאות וסדנת צחוק
נכתב על ידי: דנה מ
תאריך: 15/02/12

אם אתם מתכננים אירוע חברה לכל העובדים ואתם תוהים איזה סגנון הכי יתאים עבור העובדים שלכם, מאמר זה הוא בדיוק בשבילכם.

הפקת אירוע עובדים זו משימה מורכבת, עליכם לקחת בחשבון את טווח גילאי המשתתפים, את תחומי העניין של קהל היעד, את משך זמן האירוע ואת המיקום בו הוא יתבצע, בהתאמה לכל הפרטים עליכם להרכיב אירוע עובדים מתוזמן ומוקפד להפליא.

תוכנית המפרט של האירוע תלויה אך ורק בכם, מארגני האירוע- לפניכם מספר רעיונות יעילים ואפקטיביים לצורך הפקת אירוע עובדים.

בוקינג של סדנאות -  אם חשקה נפשכם בתוכנית הפעלה אינטראקטיבית, בה כל המשתתפים לוקחים חלק פעיל מומלץ מאוד שתעשו בוקינג של סדנאות עבור אירוע העובדים שלכם. כאשר עליכם לדעת כי בתחום הסדנאות וההפעלות עבור אירועי עובדים ישנם אינספור סוגים שונים מהם תוכלו לבחור, סדנת צחוק למשל היא סדנה  שמתאימה לעובדים עם רוח צעירה ואופטימית שלא מפחדים לצחוק, להתפרק ולהשתחרר. סדנת שוקולד  מתאימה לעובדים שאוהבים מתוק ורוצים להתפנק ולפנק את בני ביתם במתוקים, סדנת אוריגאמי מתאימה לעובדים שאוהבים קיפולי נייר ומוטוריקה עדינה וכן הלאה.


בוקינג של הופעות - אם כמות העובדים בארגון שלכם גדולה מהרגיל תוכלו לבחור שלא להזמין סדנת צחוק או שוקולד ולהזמין דווקא הופעה של זמר מסוים שהעובדים בחברה שלכם מתחברים אליו. עליכם לקחת בחשבון שמחירה של הופעה יהיה גבוה בהרבה מאשר מחירה של סדנת צחוק, שוקלד או קיפולי נייר.

בוקינג של הרצאות - אם קהל המשתתפים באירוע העובדים הוא קהל בוגר וממושמע, בעל תחומי עניין מגוונים, תוכלו לשכור את שירותיו של מרצה אורח ולערוך לכלל העובדים בחברה הרצאה מרתקת בנושא מסוים, עליכם לקחת בחשבון שמשך זמן ההרצאה איננו יכול להעלות על זמן מסוים שכן, גם אם הנושא מרתק בכל רמ"ח אבריו עדיין לאחר כארבעים וחמש דקות לערך יאבד קהל המאזינים את חוש הריכוז וההרצאה מעניינת ככל שתהיה, תנחל כישלון.

לסיום, אם את רוצים אירוע חברה מוצלח, אם יש לכם תקציב וחשוב לכם שהעובדים ייהנו. נסו לפרוש את אירוע העובדים על פני ערב שלם, שלבו הרצאה קצרה, סדנת הפעלה וכמובן הופעה של זמן אורח מהשורה הראשונה.

אם מדובר באירוע עם כמות עובדים גדולה, תוכלו לנסות לקבל חסויות מחברות גדולות או מפרסמים שונים ובכך להוזיל את ההוצאה עבור אירוע העובדים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26219.aspx