חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
נכתב על ידי: tanuryarok
תאריך: 23/02/12

הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.

תנורי הסקה  אקולוגיים -חסרונות

החיסרון היחיד הבולט של תנורי הסקה מכל סוג  הוא  הצינורות של מערכת הסקה מרכזית המובילים את המים המחוממים שלא מבודדים לחום. הדבר עלול לגרום לכך שהחום שמופק לא תמיד ינותב אל החדרים ועלול "לברוח" דרך תעלות ההובלה. חיסרון זה חסר חשיבות כאשר אנו בונים בית חדש ומתקינים מערכת הסקה מרכזית ודואגים לבודד את התעלות.

תנורי הסקה – יתרונות

מערכת הסקה מרכזית אקולוגית מעבירה שבבי עץ אל תנור הסקה שבאמצעותו אנו מחממים את הבית. המערכת נשלטת ממרכז בקרה אחד כאשר ניתן לשלוט בגובה הטמפרטורה ובמידת החימום באופן עצמאי בכל חדר בבית. מערכת הסקה מרכזית אקולוגית ניתן גם לכוון כך שהן יופעלו ויופסקו בשעות מסוימות ביום או למשך זמן קבוע. איכות התרמוסטט במערכת הסקה מרכזית גם הוא מאוד חיוני כיוון שעלינו לוודא שכאשר אנו מגיעים לטמפרטורה הרצויה, מערכת הסקה מרכזית תיסגר ולא תמשיך לחמם יתר על המידה ולבזבז חומר גלם. תנורי הסקה אינם דורשים תחזוקה שוטפת אך אם אנו מעוניינים, ניתן לנקות את הפילטר האוויר אחת לתקופה על מנת לשפר את הביצועים של מערכת הסקה מרכזית.

תנורי הסקה בדירות

חימום באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים בדירות הוא הדרך הטובה ביותר לשמור על חום גופינו בעת ימי החורף הקרים. למרות שבמדינת ישראל ברוב ימות השנה, הטמפרטורות אינן כה נמוכות, אנו חייבים למצוא אמצעי חימום והתקנת מערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא הפתרון הטוב היותר. מערכת הסקה מרכזית שמחממת את הבית באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים חייבת להיות מותקנת על ידי אנשי מקצוע ומומחים בעלי ניסיון בהתקנות של הסקה מרכזית.היתרון הגדול במערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא הבטיחות הגבוהה של המערכת – יתרון משמעותי בבניין דירות. המערכת לא פועלת על גז או סולר, לכן אין סכנה לפיצוץ או התלקחות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26477.aspx