דף הבית בניין ואחזקה בית חכם חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
tanuryarok 23/02/12 |  צפיות: 2901

הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.

תנורי הסקה  אקולוגיים -חסרונות

החיסרון היחיד הבולט של תנורי הסקה מכל סוג  הוא  הצינורות של מערכת הסקה מרכזית המובילים את המים המחוממים שלא מבודדים לחום. הדבר עלול לגרום לכך שהחום שמופק לא תמיד ינותב אל החדרים ועלול "לברוח" דרך תעלות ההובלה. חיסרון זה חסר חשיבות כאשר אנו בונים בית חדש ומתקינים מערכת הסקה מרכזית ודואגים לבודד את התעלות.

תנורי הסקה – יתרונות

מערכת הסקה מרכזית אקולוגית מעבירה שבבי עץ אל תנור הסקה שבאמצעותו אנו מחממים את הבית. המערכת נשלטת ממרכז בקרה אחד כאשר ניתן לשלוט בגובה הטמפרטורה ובמידת החימום באופן עצמאי בכל חדר בבית. מערכת הסקה מרכזית אקולוגית ניתן גם לכוון כך שהן יופעלו ויופסקו בשעות מסוימות ביום או למשך זמן קבוע. איכות התרמוסטט במערכת הסקה מרכזית גם הוא מאוד חיוני כיוון שעלינו לוודא שכאשר אנו מגיעים לטמפרטורה הרצויה, מערכת הסקה מרכזית תיסגר ולא תמשיך לחמם יתר על המידה ולבזבז חומר גלם. תנורי הסקה אינם דורשים תחזוקה שוטפת אך אם אנו מעוניינים, ניתן לנקות את הפילטר האוויר אחת לתקופה על מנת לשפר את הביצועים של מערכת הסקה מרכזית.

תנורי הסקה בדירות

חימום באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים בדירות הוא הדרך הטובה ביותר לשמור על חום גופינו בעת ימי החורף הקרים. למרות שבמדינת ישראל ברוב ימות השנה, הטמפרטורות אינן כה נמוכות, אנו חייבים למצוא אמצעי חימום והתקנת מערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא הפתרון הטוב היותר. מערכת הסקה מרכזית שמחממת את הבית באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים חייבת להיות מותקנת על ידי אנשי מקצוע ומומחים בעלי ניסיון בהתקנות של הסקה מרכזית.היתרון הגדול במערכת הסקה מרכזית אקולוגית היא הבטיחות הגבוהה של המערכת – יתרון משמעותי בבניין דירות. המערכת לא פועלת על גז או סולר, לכן אין סכנה לפיצוץ או התלקחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 tanuryarok


 


מאמרים נוספים מאת tanuryarok
 
חימום חכם ובריא באמצעות תנורי הסקה אקולוגיים
04/03/12 | ריהוט
בעידן כזה הטרנד הירוק והאקולוגי תופס תאוצה ומשתלט על יותר ויותר תחומים בחיינו, אחד התחומים שאליהם חדר הטרנד האקולוגי רק לאחרונה הוא התחום של החימום וההסקה.

למה כדאי לחמם את הבית עם מערכת הסקה מרכזית
04/03/12 | ריהוט
היתרונות שיש למערכת הסקה מרכזית נעוצות באופן פעילותה של המערכת, שהופך אותה ליעילה יותר וחסכונית יותר.

מערכות הסקה מרכזית אקולוגית – למה היא כדאית
04/03/12 | ריהוט
מזה שנים ברורה כבר יעילותה של מערכת הסקה מרכזית, ובבתים רבים מחממים היום באמצעות מערכת הסקה מרכזית חסכונית ויעילה שאינה מבזבזת אנרגיה, ומאפשרת לדיירי הבית שליטה מקסימאלית בטמפרטורה.

האם שמעתם על תנורי הסקה ידידותיים לסביבה ?
בעידן האקולוגי שבו אנו מקפידים לרכוש מוצרים ולהזמין שירותים שיהיו כמה שיותר ידידותיים לסביבה , ויגרמו כמה שפחות נזק לסביבה, ניתן לרכוש גם תנורי הסקה ידידותיים לסביבה. יש היום בשוק תנורי ההסקה, לא מעט חברות המציעות למכירה תנורי הסקה ידידותיים לסביבה אשר פועלים באמצעות פתיתי עץ שמוחזרו מתעשיית העץ.

מערכת הסקה מרכזית – כיצד היא עובדת
27/02/12 | בית חכם
הטכניקה של מערכת הסקה מרכזית אינה המצאה חדשה של העידן המודרני, זוהי טכניקה ישנה שקיימת כבר מאות שנים, והיא החלה את דרכה באירופה. העיקרון שעליו מתבססת מערכת הסקה מרכזית הוא העיקרון של חימום מים והזרמתם בצינורות בכל חדרי הבית.

תנורי הסקה הפועלים באמצעות שבבי עץ
27/02/12 | בית חכם
היום בעידן המודרני , האדם יכול להשתמש באמצעי חימום שונים, החל ממיזוג אוויר הפולט אוויר חם, וכלה בקמין. אחד מאמצעי החימום השימושיים ביותר היום הוא תנור הסקה שמחמם מערכת הסקה סגורה.

תנורי הסקה אקולוגיים– הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית
23/02/12 | בית חכם
תנורי הסקה בשנים האחרונות הפכו להיות מאוד פופולאריים כיוון שהם מאוד חסכוניים וניתן לחמם את הבית באמצעותם בעלות נמוכה וללא תחושה שהאוויר בבית דחוס. תנורי הסקה מופעלים לרוב באמצעות גז המועבר דרך מערכת הסקה מרכזית לכל החדרים. חידוש מעניין בתחום הוא תנורי הסקה אקולוגיים המופעלים על בסיס שבבי עץ.

יתרונות של הסקה מרכזית בבית
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית שומרת על מידת החום באמצעות פיזור החום ברחבי הבית. מערכת הסקה מרכזית אינה ממקדת את מקור החום באזור מסוים בבית ובאמצעות גז המועבר בצינורות, החום מגיע לכל חדרי הבית ושומר על חום גופינו.

פיזור חום בבית ע"י שימוש במערכת הסקה אקולוגית
23/02/12 | בית חכם
חימום באמצעות מערכת הסקה מרכזית דרך תנורי הסקה היא אופציה נהדרת ואולי הטובה ביותר בתחום אמצעי החימום הקיימים. כאשר מתקינים מערכת הסקה מרכזית בבית ניתן ליהנות מחיים ברמה ואיכות גבוהים יותר באופן משמעותי.

חימום על ידי תנורי הסקה אקולוגיים
23/02/12 | בית חכם
הסקה מרכזית בעזרת תנורי הסקה אקולוגיים פועלת על בסיס שבבי עץ הממוחזרים מתעשיות העץ. למערכת הסקה מרכזית אקולוגית יתרונות וחסרונות כאשר מאוד ברור שהיתרונות הופכים את ההחלטה להתקין מערכת הסקה מרכזית אקולוגית לנכונה הן מבחינת השימוש הנוח והן מבחינה כלכלית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI