ערב גיבוש לעובדים
נכתב על ידי: דנה מ
תאריך: 19/03/12

בכל בית עסק, חברה או ארגון נערכים מידי פעם ערבי גיבוש המיועדים לכלל העובדים, ערבי גיבוש מחלקתיים לצד ערבי גיבוש צוותיים ועוד. לעריכת ערב גיבוש לעובדים יתרונות רבים. במאמר זה אנסה לעמוד על היתרונות הרבים שעומדים לזכותם של ערבי הגיבוש לעובדים.

>> למידע נוסף אודות מופעים

גיבוש העובדים- ערב גיבוש לעובדים כשמו כן הוא ומטרתו היא אחת לסייע בגיבוש העובדים. עובדים מגובשים יפיקו הנאה רבה יותר מסביבת העבודה ובסופו של דבר יניבו תפוקה טובה יותר מאשר עובדים שאינם אוהבים את  מקום עבודתם. גיבוש בערב עובדים ניתן להשיג על ידי הזמנת סדנאות שונות ודאגה לכך שכל העובדים ייקחו חלק בהפעלות השונות.

הנאה לעובדים - הנאה גורמת להנעה כל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש יודע כי הנאה גורמת להנעה, עובד שסובל הוא שם קוד לעובד לא יעיל, לכן חשוב מאוד לא רק לערוך ערב גיבוש לעובדים אלא גם לדאוג שהעובדים ייהנו, הזמינו סדנאות מגניבות כאלה שיהיו חדשניות ומאתגרות לעובדים ובעיקר יסבו להם הרבה הנאה שכן כידוע צחוק ושמחה הם המתכון הבדוק להנאה.

רושם חיובי אודות המעסיק - מעסיק שמארגן ערב גיבוש לעובדים יגרור תשבחות בקרב עובדיו, מלבד ערבי גיבוש כלליים לכל החברה, עליכם בתור בעלי החברה להבין את החשיבות של הגיבוש הצוותי ואת הרושם החיובי אותו עליכם להשאיר על העובדים, הקציבו סכום כסף לפעילות צוותית או מחלקתית, הציעו למנהלי הצוותים להזמין מעת לעת סדנאות והפעלות שונות שיגרמו לגיבוש תוך צוותי ויסייעו ביצירת רושם חיובי על החברה, עובד שמסתובב עם מטען חיובי על החברה והמקום בו הוא עובד משמש כסנגור  לחברה שלו ומי לא רוצה עשרות סנגורים פזורים בכל רחבי הארץ.

לסיכום, מלבד גיבוש העובדים לערב חברה יתרונות רבים הוא זה שאחראי ליצירת רושם חיובי אודות המעסיק ולהנאה שגורמת להנעה. שימו לב כי תוכן ערב הגיבוש חשוב מאוד, התאימו את התוכן לקהל הגילאים, אל תבחרו סדנאות לצעירים אם קהל היעד שלכם הוא עובדים מבוגרים ולהפך. סדנאות לקהל יעד מבוגר ספק אם יתאימו לקהל צעיר.

נסו לתחום את האירוע בזמן מוגדר ולערוך אותו במקום מסודר עם דרכי גישה נוחות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article27305.aspx