דף הבית בידור ופנאי תיאטרון ערב גיבוש לעובדים
ערב גיבוש לעובדים
דנה מ 19/03/12 |  צפיות: 4566

בכל בית עסק, חברה או ארגון נערכים מידי פעם ערבי גיבוש המיועדים לכלל העובדים, ערבי גיבוש מחלקתיים לצד ערבי גיבוש צוותיים ועוד. לעריכת ערב גיבוש לעובדים יתרונות רבים. במאמר זה אנסה לעמוד על היתרונות הרבים שעומדים לזכותם של ערבי הגיבוש לעובדים.

>> למידע נוסף אודות מופעים

גיבוש העובדים- ערב גיבוש לעובדים כשמו כן הוא ומטרתו היא אחת לסייע בגיבוש העובדים. עובדים מגובשים יפיקו הנאה רבה יותר מסביבת העבודה ובסופו של דבר יניבו תפוקה טובה יותר מאשר עובדים שאינם אוהבים את  מקום עבודתם. גיבוש בערב עובדים ניתן להשיג על ידי הזמנת סדנאות שונות ודאגה לכך שכל העובדים ייקחו חלק בהפעלות השונות.

הנאה לעובדים - הנאה גורמת להנעה כל בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש יודע כי הנאה גורמת להנעה, עובד שסובל הוא שם קוד לעובד לא יעיל, לכן חשוב מאוד לא רק לערוך ערב גיבוש לעובדים אלא גם לדאוג שהעובדים ייהנו, הזמינו סדנאות מגניבות כאלה שיהיו חדשניות ומאתגרות לעובדים ובעיקר יסבו להם הרבה הנאה שכן כידוע צחוק ושמחה הם המתכון הבדוק להנאה.

רושם חיובי אודות המעסיק - מעסיק שמארגן ערב גיבוש לעובדים יגרור תשבחות בקרב עובדיו, מלבד ערבי גיבוש כלליים לכל החברה, עליכם בתור בעלי החברה להבין את החשיבות של הגיבוש הצוותי ואת הרושם החיובי אותו עליכם להשאיר על העובדים, הקציבו סכום כסף לפעילות צוותית או מחלקתית, הציעו למנהלי הצוותים להזמין מעת לעת סדנאות והפעלות שונות שיגרמו לגיבוש תוך צוותי ויסייעו ביצירת רושם חיובי על החברה, עובד שמסתובב עם מטען חיובי על החברה והמקום בו הוא עובד משמש כסנגור  לחברה שלו ומי לא רוצה עשרות סנגורים פזורים בכל רחבי הארץ.

לסיכום, מלבד גיבוש העובדים לערב חברה יתרונות רבים הוא זה שאחראי ליצירת רושם חיובי אודות המעסיק ולהנאה שגורמת להנעה. שימו לב כי תוכן ערב הגיבוש חשוב מאוד, התאימו את התוכן לקהל הגילאים, אל תבחרו סדנאות לצעירים אם קהל היעד שלכם הוא עובדים מבוגרים ולהפך. סדנאות לקהל יעד מבוגר ספק אם יתאימו לקהל צעיר.

נסו לתחום את האירוע בזמן מוגדר ולערוך אותו במקום מסודר עם דרכי גישה נוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דנה מ


 


מאמרים נוספים מאת דנה מ
 
כיצד לשפר את מראה החצר והגינה
19/03/12 | שיפוצים
אם מאז ומתמיד חלמתם על חצר מטופחת ויפה, הגעתם למקום הנכון במאמר הבא סקירה קצרה של מספר דרכים באמצעותן ניתן לגרום לחצר שלכם להראות יפה, מטופחת ומרשימה והכל בעלות כספית נמוכה.

ערב גיבוש לעובדים
19/03/12 | תיאטרון
בכל בית עסק, חברה או ארגון נערכים מידי פעם ערבי גיבוש המיועדים לכלל העובדים, ערבי גיבוש מחלקתיים לצד ערבי גיבוש צוותיים ועוד. לעריכת ערב גיבוש לעובדים יתרונות רבים. במאמר זה אנסה לעמוד על היתרונות הרבים שעומדים לזכותם של ערבי הגיבוש לעובדים.

כסא גלגלים מהו?
19/03/12 | גיל הזהב
שירותי סיעוד נועדו לאנשים שלא מסוגלים לעמוד על רגליהם לאורך זמן או לחילופין משותקים לגמרי בגפיים. למקרים אלה נועד כסא גלגלים, על כך ועוד במאמר שלפניכם.

הגדה של פסח
15/02/12 | צרכנות
מתנה מקורית לחג הפסח - מתנה מקורית לחג הפסח. פרטים בעמוד זה

בוקינג של סדנאות וסדנת צחוק
סדנת צחוק יכולה להתאים מאוד גם לבתי חולים וגם לערבי גיבוש לעובדים. פרטים על הסדנאות השונות בעמוד זה.

תהליכי ניקיון בבית
15/02/12 | ריהוט
ניקוי ספות עור וניקוי שטיחים הם משימות יחסית קשות לביצוע. פרטים בעמוד זה.

בחירת מטפלת לקשישים.
15/02/12 | גיל הזהב
ישנם מספר קריטריונים שכדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים מטפלת לקשישים. קריטריונים אלה מוצגים במאמר שלפניכם.

טיפים לבחירת שמלת כלה
05/12/11 | חתונות
איך יודעים איזו שמלת כלה מתאימה לי? מאמר זה מציג מספר טיפים שכדאי לדעת לפני שבוחרים שמלה.

טיפים לאירועים - הפקת אירועים וחתונה
05/12/11 | חתונות
ישנם לא מעט סוגים של טיפים לאירועים המתאימים להפקת אירועים עסקיים או אפילו לחתונה. מאמר זה מציג כמה רעיונות.

הדברה ביתית מבלי לפגוע בבעלי חיים
05/12/11 | חיות בית
ישנו מגוון רחב של סוגי הדברה אשר נעשים בשימוש בקרב מדביר זה או אחר. מאמר זה מציג מגוון רחב של הדברות ועל קצה המזלג נעמוד על ההבדלים בינהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI