סוגי הלוואות לעסק
נכתב על ידי: נונה אור
תאריך: 16/04/12

הקמתם עסק חדש? יש לכם עסק הנמצא בקשיי מימון ואתם שואלים את עצמכם מאיפה אני יכול לגייס כסף? חשוב שתדעו כי עומדות בפניכם מספר אפשרויות ויש לכם כמה מקורות אשר מהם תוכלו לקחת הלוואות לעסק שלכם. המקורות הללו מתחלקים לשתי כותרות עיקריות, שני מקורות הלוואה: הלוואות בנקאיות המוכרות לכולנו והלוואות חוץ בנקאיות הממומנות בסיוע של המדינה או בסיוע קרנות שונות שנועדו לסייע לעסקים הנמצאים בקשיי מימון, בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים.


הלוואות בנקאיות הינם מסוג הלוואות לעסק המוכרות ביותר לכולנו. כיום הבנקים הם המלווים העיקריים לעסקים. אם ברצונכם לגשת לבנק ולהגיש בקשה להלוואה חשוב מאוד כי תגיעו לשם בצורה הרצינית ביותר שבה אתם יכולים להגיע ולהציג את עצמכם – הגיעו לבנק מצוידים בתוכנית עסקית מפורטת המגדירה גם את גודל ההלוואה לה אתם זקוקים ואת התוכנית שלכם לעמידה בתנאי ההחזר של ההלוואה, ככל שתשאירו רושם רציני יותר על הבנקאי כך יגדלו הסיכויים שלכם לקבלת הלוואות לעסק שלכם. בסופו של יום השאלה היא אם הבנק יסכים לתת או לא, והתשובה נמצאת ברושם שהשארתם על אותו פקיד ואיך הצגתם את התוכנית העיסקית שלכם בפניו. בנוסף, מומלץ כי תבדקו את עניין ההלוואה במספר בנקים שונים, היכנסו אל בנקים ובדקו מהם אפשרויות הלוואות לעסק הקיימות אצלם, ובחרו את הבנק המציע לכם את ההצעה הטובה ומשתלמת מכולם. תתפלאו לגלות שאכן ישנם הבדלים משמעותיים בין הבנקים השונים.


סוג נוסף של הלוואות לעסק הוא הלוואות בסבסודה של המדינה או בסבסוד של קרנות שונות הקיימות לרוב במדינת ישראל שמטרתן לעזור לעסקים בארץ. קחו בחשבון כי בעת נטילת הלוואות לעסק מסוג זה ישנו תהליך שלצערנו הוא תהליך ארוך של בירוקרטיה כבדה עד לאישור ההלוואה שברצונכם לקבל ממדינה או מהקרן. מדינת ישראל הקימה בשנת 2003 קרן שמטרתה לסייע לעסקים קטנים ומעניקה הלוואות לעסק קטן בסכום של עד 500,000 ₪ בתנאי החזר של עד 55 תשלומים. בנוסף, ישנן קרנות רבות שהוקמו במיוחד למטרה זו ומעניקות הלוואות לעסקים רבים בתנאים שונים. בטרם נטילת הלוואה בעזרת קרן סיוע מומלץ לבדוק את כולם ולבחור בהלוואה בעלת התנאים הטובים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם – קחו בחשבון כי העיקר הוא לא רק לקחת את ההלוואה אלא לחשוב קדימה – על ההחזר שלה. ולכן בחרו בהלוואה שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה ולא בהלוואה שלצורך ההחזרים תאלצו להיכנס להלוואה נוספת ולא לצאת מסיפור ההלוואות להרבה זמן...


 
אודות המחבר

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28241.aspx