דף הבית עסקים ייעוץ עסקי סוגי הלוואות לעסק
סוגי הלוואות לעסק
נונה אור 16/04/12 |  צפיות: 4094

הקמתם עסק חדש? יש לכם עסק הנמצא בקשיי מימון ואתם שואלים את עצמכם מאיפה אני יכול לגייס כסף? חשוב שתדעו כי עומדות בפניכם מספר אפשרויות ויש לכם כמה מקורות אשר מהם תוכלו לקחת הלוואות לעסק שלכם. המקורות הללו מתחלקים לשתי כותרות עיקריות, שני מקורות הלוואה: הלוואות בנקאיות המוכרות לכולנו והלוואות חוץ בנקאיות הממומנות בסיוע של המדינה או בסיוע קרנות שונות שנועדו לסייע לעסקים הנמצאים בקשיי מימון, בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים.


הלוואות בנקאיות הינם מסוג הלוואות לעסק המוכרות ביותר לכולנו. כיום הבנקים הם המלווים העיקריים לעסקים. אם ברצונכם לגשת לבנק ולהגיש בקשה להלוואה חשוב מאוד כי תגיעו לשם בצורה הרצינית ביותר שבה אתם יכולים להגיע ולהציג את עצמכם – הגיעו לבנק מצוידים בתוכנית עסקית מפורטת המגדירה גם את גודל ההלוואה לה אתם זקוקים ואת התוכנית שלכם לעמידה בתנאי ההחזר של ההלוואה, ככל שתשאירו רושם רציני יותר על הבנקאי כך יגדלו הסיכויים שלכם לקבלת הלוואות לעסק שלכם. בסופו של יום השאלה היא אם הבנק יסכים לתת או לא, והתשובה נמצאת ברושם שהשארתם על אותו פקיד ואיך הצגתם את התוכנית העיסקית שלכם בפניו. בנוסף, מומלץ כי תבדקו את עניין ההלוואה במספר בנקים שונים, היכנסו אל בנקים ובדקו מהם אפשרויות הלוואות לעסק הקיימות אצלם, ובחרו את הבנק המציע לכם את ההצעה הטובה ומשתלמת מכולם. תתפלאו לגלות שאכן ישנם הבדלים משמעותיים בין הבנקים השונים.


סוג נוסף של הלוואות לעסק הוא הלוואות בסבסודה של המדינה או בסבסוד של קרנות שונות הקיימות לרוב במדינת ישראל שמטרתן לעזור לעסקים בארץ. קחו בחשבון כי בעת נטילת הלוואות לעסק מסוג זה ישנו תהליך שלצערנו הוא תהליך ארוך של בירוקרטיה כבדה עד לאישור ההלוואה שברצונכם לקבל ממדינה או מהקרן. מדינת ישראל הקימה בשנת 2003 קרן שמטרתה לסייע לעסקים קטנים ומעניקה הלוואות לעסק קטן בסכום של עד 500,000 ₪ בתנאי החזר של עד 55 תשלומים. בנוסף, ישנן קרנות רבות שהוקמו במיוחד למטרה זו ומעניקות הלוואות לעסקים רבים בתנאים שונים. בטרם נטילת הלוואה בעזרת קרן סיוע מומלץ לבדוק את כולם ולבחור בהלוואה בעלת התנאים הטובים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם – קחו בחשבון כי העיקר הוא לא רק לקחת את ההלוואה אלא לחשוב קדימה – על ההחזר שלה. ולכן בחרו בהלוואה שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה ולא בהלוואה שלצורך ההחזרים תאלצו להיכנס להלוואה נוספת ולא לצאת מסיפור ההלוואות להרבה זמן...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 נונה אור

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il 


מאמרים נוספים מאת נונה אור
 
בניית אתרים - הדרך הבטוחה אל השגשוג
ישנם שני סוגים של אתרים ברשת האינטרנט. אתר סטאטי ואתר דינאמי. מומלץ לבנות אתר דינאמי, היות והוא שווה לכל נפש , בעל מערכת הפעלה נוחה ופשוטה המאפשרת גם למי שלא מצוי בנבכי האינטרנט לעשות בה שימוש קל תוך כדי הוספת תכנים, עדכונים ושינויים שונים.

בחירה נבונה של חברה לקידום אתרים
לאחר שהבנת שרשת האינטרנט היא הזירה המסחרית המודרנית ולאחר שהבנת שאם אתה לא שם,אתה לא באמת קיים, החלטת להקים אתר אינטרנט שישרת אותך ואת צרכיך העסקיים. כעת, כל שנותר לך הוא לבחור חברת קידום אתרים שתעזור לך להוציא את המטרה לפועל.

עולם הטכנולוגיה פתוח למשתמשים ללא הפסקה
יש לך רעיון להציע, יש לכם מוצר או גימיק מנצח אתה חושב שיש לך משהו טוב ואתה חושב שאתה הטוב ביותר. אתה רוצה שכולם יראו אחר מה שיש למוצר שלך למכור ומהר ובהחלט אתם כבר יודעים כי בניית אתרים באינטרנט ברשת היא אחת המשימות הראשונים שעליך

מי יבנה לכם את האתר לעסק
שאלו את עצמכם – האם הייתם נותנים לחובבן להיות אחראי ל'ילד' שלכם? חשבתי כך. בניית אתרים מחייבת הבנה עמוקה בעולם האינטרנטי, ותק מושתת ואהבת המקצוע.

לא תאמינו אבל זה טרנד חדש עיסוי דגים
גם אתם שמעתם על המונח החדש - עיסוי דגים וראיתם כל מיני אנשים שיושבים עם הרגליים בתוך אקווריום בקניון? אני מוכרחה להודות שזהו עיסוי שרק השם שלו נשמע מרתיע ומפחיד, ורק המחשבה על כך שהרגליים שלי, או חלק קטן קטנטן אר מתוך הגוף שלי, יכנסו לתוך אקווריום מלא דגים

סוגי הלוואות לעסק
הקמתם עסק חדש? יש לכם עסק הנמצא בקשיי מימון ואתם שואלים את עצמכם מאיפה אני יכול לגייס כסף? חשוב שתדעו כי עומדות בפניכם מספר אפשרויות ויש לכם כמה מקורות אשר מהם תוכלו לקחת הלוואות לעסק שלכם.

סגירת חברה ופירוקה לפי חוקי המדינה
בשוק חופשי תחרותי, כמו זה הקיים בישראל - סגירת חברה איננה מחזה נדיר, למרבה הצער. הסיבות לפעולה של סגירת חברה הינן רבות ומגוונות, וההליכים אינם עניין של מה בכך. למעשה – רב הפעילות מונחת על כתפיו של עורך הדין שנבחר לצורך פעולה זו, כך שהעומס הרב כמעט ולא מורגש בקרב בעלי מניות החברה.

החלום שפתח לי דלת
14/04/12 | מעבר דירה
דלת מעוטרת בזכוכיות צבעוניות עם שלל צבעים מרהיבים, עשויה עץ מלא וכבד ומשולבת עיטורי מתכת שונים ומשונים. הכנסתי את המפתח לחריץ הדלת, סובבתיו וניסיתי לפתחה אך זו הייתה דלת כה כבדה וכנראה גם מאובזרת בהתקן כלשהו שלא הבנתי לפשרו.

תהליך בנית אתרים יסודי ומקצועי חייב להכיל בתוכו את המרכיבים הבאים
אינספור נוגעים לעניין, גם בעלי מקצוע מומחים ובעלי אינספור ניסיון בתחום של בנית אתרים וגם אינספור לקוחות פרטיים אשר כבר חוו כמה וכמה ניסיונות ותהליכים של בניית אתרים מנסים לשים את האצבע ולהגדיר מהו תהליך בנית אתרים

עיסוי פרינאום
עיסוי פרינאום הוא העיסוי המומלץ ביותר לבצע כהכנה ללידה בכדי למנוע קרע או חתך העלול להתרחש בזמן הלידה. הזמן הטוב ביותר להתחיל לבצע עיסוי פרינאום הוא כשישה שבועות לפני המועד המשוער ללידה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI