לוטו נט - כל התשובות על מה עדיף, כרטיס טוטו או לוטו
נכתב על ידי: מיכה שריג - לוטונט
תאריך: 24/06/12

קשה מאוד לקבוע מה כדאי יותר למלא – כרטיסי לוטו או טוטו? כולנוהיינו רוצים לחיות ללא דאגות כלכליות והאפשרות של זכייה בסכומי כסף מכובדיםבהחלט הופכת את שתי האפשרויות למושכות. מילוי כרטיסי לוטו או טוטו טומניםבחובן יתרונות וחסרונות, כאשר הדרך הטובה ביותר להחליט איזו אפשרות היאיותר אטרקטיבית היא לבחון את מידת סיכויי ההצלחה לזכות ובגדול.

לוטו נט

כרטיסי לוטו

הגרלות הלוטו הן משחקי מזל וככאלה הם לא מחקר מדויק, שאנויכולים לחשב ולצפות את תוצאותיו. למרות זאת, ישנן דרכים בהם ניתן לשפר אתהסיכויים לזכות בפרס הראשון או לפחות בפרס מכובד לא פחות. מפעל הפיס מפרסםסטטיסטיקות הנוגעות למספרים חמים – מספרים שעלו בגורל הכי הרבה, וכמו כןמספרים לוהטים – שעלו בגורל הכי מעט. בנוסף ניתן לקבל מידע בנוגע לכלהמספרים שעלו בגורל משנת 1994! אנשים אשר עוסקים בתחום הסטטיסטיקה יכוליםלעשות שימוש בנתונים אלה על מנת לנסות ולחשב את הסבירות להופעתם של מספריםכאלה ואחרים בהגרלות הבאות ולנסות את מזלם על ידי מילוי כרטיסי לוטווהשתתפות בהגרלות. הגרלות הלוטו הם הרבה פעמים עניין של מזל וכל מי שלאמאוד מבין בתחום הכדורגל, כדורסל ובכלל בספורט, עדיף יהיה לו לנסות את מזלובלוטו. ככל שאדם ימלא יותר כרטיסי לוטו, כך הוא מעלה את סיכויו לזכות בפרסהגדול. להגרלות לוטו יש יתרון אחד בולט ביחס למילוי כרטיסי טוטו והואשהסכומים שבהם ניתן לזכות הם גבוהים הרבה יותר באופן משמעותי.

כרטיסי טוטו

התוצאות במשחקי הטוטו מבוססים בעיקר על משחקי עבר וניצחונותשל קבוצות. מדדים וסטטיסטיקות של כל קבוצה הם שלרוב קובעים את מידתהסיכויים שלה לנצח את היריבה כאשר אין ספק שתמיד קיים גורם ההפתעה וקבוצותשלכאורה נראות כחסרות סיכוי לניצחון, יוצאות כשידם על העליונה. אנשים אשרעוקבים אחרי משחקי ספורט בתחום הכדורגל, בייסבול, מרוצי מכוניות, כדורסל אוכל תחום אחר יכולים פעמים רבות כמעט לחזות מראש מה תהיה תוצאת המשחק ועלידי מילוי כרטיסי טוטו הם יוצרים לעצמם סיכויי הצלחה גבוהים. ישנם מספרסוגים של כרטיסי טוטו אשר קשורים למשחקים בתוך מדינת ישראל ומשחקיםעולמיים. ניתן למצוא רשימה של משחקים קרובים ועל ידי מילוי טופס טוטו לנסותלזכות בסכומי כסף. משחקי הטוטו נחשבים למשחקי מזל שבהם יש פחות סיכון ביחסאל הגרלות לוטו, כיוון שלכאורה ניתן לחזות ביתר קלות את תוצאות המשחקים,למרות שבפועל אין אנו רואים אנשים, אשר זוכים באופן קבוע במשחקים. משמעותהדבר היא שמשחקי טוטו והגרלות לוטו – שניהם הם עניין של מזל.

קטע זה הובא ע"י חברת לוטו נט

לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות הלוטו והטוטו. בכל שבועשולחת לוטו-נט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה.הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו. הצטרפו אלינו – 526246* והגדילו את הסיכוייםלזכות!


 
אודות המחבר

חברת לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001.
ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט.
בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה.
הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30188.aspx