לקנות מכשיר אינטרקום
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 25/07/12

מה לא נעשה כדי לחוש בטוח? הפיתרון לחיים טובים מגיע כפי שכבר ידוע לכולנו בעת בו אנו שלווים ורגועים בחיינו. אנו מציירים בקלות בקלות תמונה אופטימית שהמציאות והחיים קלים ויפים, אך יכולים לגלות כי המציאות היא בעצם אחרת. במיוחד היום, כשאנו שומעים על הפשע והאלימות סביב ואף יתרה מזאת שומעים אף מקרובנו שמספרים לנו שפרצו להם לבית. מומלץ לא להקל ראש ולהתכונן מראש בהגנתנו על עצמנו. זה הוא הרגע שנתנהל באופן שלו וברוגע..

כשנתקין מערכת אבטחה נרגיש בראש ובראשונה מוגנים. כך נוכל להתנהל בתחושת ביטחון ביום יום שלנו. המערכת תגלה אם ישנו פורץ בבית או בעסק על ידי גלאים. אנו יכולים לקבל דיווח ישיר לנייד. ואם מדובר בעסק שלנו נוכל לקבל קודים שונים לעובדים וכך נגלה בקלות מי נכנס ומי יצא לפי הקוד..

אחת הדרכים להרגיש ביטחון היא להתקין אינטרקום מצלמה בביתנו, בעסק שלנו ברכב או בקטנוע . היות עולם האבטחה התפתח מאד לאחרונה. המלצתנו החמה להגן על עצמנו באמצעות התקנת אינטרקום אפילו אם אנחנו מתגוררים בבית דירות או בבית פרטי..

שילוב מוצלח הוא התקנה של אינטרקום ומצלמה וכך נוכל לשמוע וגם לראות מי שנכנס ומי שיוצא מהבית או מהמשרד ונקבע למי נפתח את הדלת ולמי לא נפתח. אנו יודעים שברגע שפורץ רואה שעליו להתאמץ, הוא יעזוב ויחפש ודאי דרך לגנוב בבתים קלים לגניבה..

אז מה נעשה? אין ספק שיש הצעות אינספור כאשר אנו באים לקנות מכשיר אינטרקום ומיגון לבית ולעסק והתחרות עצומה. לפני שנחתום על העסקה, נבצע סקר שוק ונבין את אשר מציעים לנו ואם ההצעה אכן תענה לדרישות שלנו, נבחר בה. יתרה מזאת כדאי שנדע שעשינו צעד נכון. וזאת לאור העובדה שמדובר בבטחוננו ולא ברכישת פריט לבוש או תכשיט..

לאחר שרכשנו לנו את המערכת, כדאי מאד להתייחס לנושא ההתקנה ולבדוק שמתקין המערכת יהיה מורשה וחשוב מכל אמין, זאת בשביל למנוע סיטואציה מבישה בה זמן קצר לאחר ההתקנה, האזעקה חלילה לא תפעל בעת פריצה וזאת בגלל חוסר מקצועיותו. עלינו לקחת בחשבון דבר חשוב נוסף שגם אתם אך גם המתקין יידע את הקוד של האזעקה ועל כן ללא ספק עלינו בפירוש להבין מול מי אנו עומדים . פרמטר לא פחות חשוב הוא לוודא שאכן נטרול האזעקה יהיה באמצעות קוד שנקבל ולא תנוטרל אחרת..

אז זה הזמן להחליט נכון ולחוש הכי מוכנים בעת שנבחר דלתות אינטרקום שתגן עלינו . כי לפני שאנו מבצעים קנייה נבדוק ורק לאחר מכן מחליטים. בואו ונצעד בטוח! שיהיה בהצלחה לכולנו!.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31037.aspx