להרכיב גדרות אלומיניום
נכתב על ידי: עוז הוגמן
תאריך: 22/10/12

השקעתם בדשא ועצי נוי אבל לא התקנתם שערים או גדרות? אפשר לומר שכל ישראלי חולם בית קרקע אך לא כולם באמת נהנים מהיתרון גינה גדולה. אין דבר טוב יותר מבית פרטי עם חצר שמסביב שערים וגדרות שיכולים לספק הגנה וגם נותנים תוספת עיצובית מרשימה.

שמחליטים לבנות גדרות ושערים, מחליטים לסמן לכולנו את ההבדל שיוצר לנו תחושה הפרדה בין המרחב שלנו אל העולם שבחוץ, על אף קביעה זו בעידן החדש גדרות ושערים אשר משתלבים להיות חלק מהבית ועיצובו אליו הם משתייכים, על ידי בחירה מקצועית ומתאימה של הגדר ההיקפית ופתח הכניסה- ניתן להוסיף לוילה מראה מרשים ומפואר.

כיצד לבחור גדר או שער? על מה להקפיד שרוצים להרכיב גדרות אלומיניום? איזה חומרים הם הכי טובים? אינפורמציה מועילה לחיפוש ומציאת גדרות מעץ במדריך שלפניכם.

הכל מתחיל בתכנון- הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט כמה יהיה גובהה של הגדר, היקפה והשטח שצריך לתחום בשביל להימנע מקנסות ודוחות. חשוב לבדוק מול הרשויות והשכנים מה מותר לכם ומה אסור וגם לברר על מידת הגובה של הגדר שאותה תתקינו.

מה התקציב שלכם? במאה ה 21 אפשר למצוא מבחר עצום של שערים וגדרות: מוצרי פלסטיק, ממתכת מעץ ועוד. פלדה יקרה יותר ממוצרים העשויים מעץ וגדרות מאלומיניום למשל יהיו יותר זולים מכאלה העשויים מתכת או עץ. חשוב לבחור חומרים טובים ואיכותיים שיהיו עמידים לשנים רבות ועם תוספת כספית קטנה גם עם מאפייני דקורציה.

הזמנת גדרות- האם יש ילדים קטנים יש לכם כלב או חתול? יש אנשים עם מוגבלויות בבית? חשוב לחשוב על האפשריות הללו וזאת על מנת להתאים בצורה מדויקת את הגדר ואת השער לכל דיירי הבית. רק איכות- עדיף לשלם יותר בשביל לרכוש מוצר טוב שיישמר לשנים הבאות.

בחירת בעלי מקצוע יכולה להיות כאב גדול היום יש המון בעלי מקצוע שנתונים שירות בתחום. בכדי שתדעו שמצאתם את הטובים ביותר בקשו לראות תיק עבודות, חפשו ביקורות וכל הזמנה יש לחתום בחוזה מסודר. יחד עם זאת כדאי לבקש כמה הצעות למחיר ולעשות השוואה, בעזרת בדיקה מקיפה תוכלו לקצץ בעלויות.

חושבים להוסיף גדר רשת ירוקה? לפני קנייה של גדרו או שער בדקו לגבי עיצובים מורכבים ומנגנונים חשמליים, שערים וגדרות הם מהווים הגנה לבית אבל הם גם חלק מעיצוב הבית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33683.aspx