דף הבית בניין ואחזקה גינון להרכיב גדרות אלומיניום
להרכיב גדרות אלומיניום
עוז הוגמן 22/10/12 |  צפיות: 4641

השקעתם בדשא ועצי נוי אבל לא התקנתם שערים או גדרות? אפשר לומר שכל ישראלי חולם בית קרקע אך לא כולם באמת נהנים מהיתרון גינה גדולה. אין דבר טוב יותר מבית פרטי עם חצר שמסביב שערים וגדרות שיכולים לספק הגנה וגם נותנים תוספת עיצובית מרשימה.

שמחליטים לבנות גדרות ושערים, מחליטים לסמן לכולנו את ההבדל שיוצר לנו תחושה הפרדה בין המרחב שלנו אל העולם שבחוץ, על אף קביעה זו בעידן החדש גדרות ושערים אשר משתלבים להיות חלק מהבית ועיצובו אליו הם משתייכים, על ידי בחירה מקצועית ומתאימה של הגדר ההיקפית ופתח הכניסה- ניתן להוסיף לוילה מראה מרשים ומפואר.

כיצד לבחור גדר או שער? על מה להקפיד שרוצים להרכיב גדרות אלומיניום? איזה חומרים הם הכי טובים? אינפורמציה מועילה לחיפוש ומציאת גדרות מעץ במדריך שלפניכם.

הכל מתחיל בתכנון- הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להחליט כמה יהיה גובהה של הגדר, היקפה והשטח שצריך לתחום בשביל להימנע מקנסות ודוחות. חשוב לבדוק מול הרשויות והשכנים מה מותר לכם ומה אסור וגם לברר על מידת הגובה של הגדר שאותה תתקינו.

מה התקציב שלכם? במאה ה 21 אפשר למצוא מבחר עצום של שערים וגדרות: מוצרי פלסטיק, ממתכת מעץ ועוד. פלדה יקרה יותר ממוצרים העשויים מעץ וגדרות מאלומיניום למשל יהיו יותר זולים מכאלה העשויים מתכת או עץ. חשוב לבחור חומרים טובים ואיכותיים שיהיו עמידים לשנים רבות ועם תוספת כספית קטנה גם עם מאפייני דקורציה.

הזמנת גדרות- האם יש ילדים קטנים יש לכם כלב או חתול? יש אנשים עם מוגבלויות בבית? חשוב לחשוב על האפשריות הללו וזאת על מנת להתאים בצורה מדויקת את הגדר ואת השער לכל דיירי הבית. רק איכות- עדיף לשלם יותר בשביל לרכוש מוצר טוב שיישמר לשנים הבאות.

בחירת בעלי מקצוע יכולה להיות כאב גדול היום יש המון בעלי מקצוע שנתונים שירות בתחום. בכדי שתדעו שמצאתם את הטובים ביותר בקשו לראות תיק עבודות, חפשו ביקורות וכל הזמנה יש לחתום בחוזה מסודר. יחד עם זאת כדאי לבקש כמה הצעות למחיר ולעשות השוואה, בעזרת בדיקה מקיפה תוכלו לקצץ בעלויות.

חושבים להוסיף גדר רשת ירוקה? לפני קנייה של גדרו או שער בדקו לגבי עיצובים מורכבים ומנגנונים חשמליים, שערים וגדרות הם מהווים הגנה לבית אבל הם גם חלק מעיצוב הבית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עוז הוגמן


 


מאמרים נוספים מאת עוז הוגמן
 
טיפים על התקנת אינטרקום
24/10/12 | בית חכם
הקנייה לאחר ביצוע העסקה של מערכת האזעקה, כדאי להתייחס לכל נושא ההתקנה ולבדוק שמתקין המערכת יהיה מורשה וכמובן מהימן, זאת כדי לחסוך לנו

לא מוותרים על קשר בריא
לזכור כי אם אתם לא מסופקים מהקשר הזוגי שאתם מנהלים, התעלמות מהמצב אתם עלולים להגיע לסיטואציה שבה לא יישאר ביניכם כבר כלום, עד המצב שבו

הזמנת כספת ספר
24/10/12 | שיפוצים
האחריות והזמינו תיקון מטעם החברה ללא תשלום. במידה ולא, המחיר של הזמנת כספת ספר היא

תיקון מרכזיה דיגיטלית
24/10/12 | שיפוצים
איש שירות אמין יסכים בשמחה להציג לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק

צביעת אמבטיה כל הטיפים
24/10/12 | שיפוצים
רוצים לרענן את הבית עם צבע אסור להתפתות ל"מחירי ריצפה", עבודה צביעה של בית צריכה לקחת כיום-יומיים והתשלום תלוי בכמות העבודה והחומרים

גשר שקוף לשיניים
מאוד אבל יש מרפאות רבות והיום ניתן להשיגמחירים נוחים, לכן חשוב לערוך בדיקה מקיפה של מחירים וגם לברר אודות תנאי התשלום שמציעים לכם.

נימים בפנים עושים טיפול
אם אתם בדרך לעבור טיפול של בוטוקס להחלקת הקמטים מאוד מומלץ לעבור את ההליך

להרכיב גדרות אלומיניום
22/10/12 | גינון
הפרדה בין המרחב שלנו אל העולם שבחוץ, על אף קביעה זו בעידן החדש גדרות ושערים

מתאים לכם קורס אינדיזיין?
בהשלמת בגרויות או פסיכומטרי תמיד באפשרותכם לצאת לקורס מקצועי. ברוב המקרים תנאי הקבלה פשוטים, שעות הלימוד אינו רב, העלויות אינן גבוהות מדי

רוצים למצוא חברות הובלה?
27/09/12 | שיפוצים
בכל הדברים האישיים במהלך האריזה. בדקו כל מוצר ישן כמו למשל: מכשירים מקולקלים והעבירו אותם לתרומה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI