טיפים על התקנת אינטרקום
נכתב על ידי: עוז הוגמן
תאריך: 24/10/12

המתכון לחיים טובים מגיע כמו שאנחנו יודעים כאשר אנו חווים רגעים נינוחים. אנו מציירים לנו בקלות תמונה שבחרנו למען הגנתנו שחיינו מתנהלים כשורה, אבל מסתבר כי היא לעיתים קצת שונה. לרוב היום, כשאנחנו שומעים במדיה על חיינו המסוכנים ולצערנו לעיתים שומרים מהחברה הקרובה לנו על פריצה וכל עגמת הנפש שחוו. לכן כדאי להתכונן מראש ולהגן על חיינו. זה הזמן לפעול ולהתנהל ביתר שלווה ורוגע.

התקנת מערכת לצורך האבטחה שלנו, נותנת תחושת ביטחון בחיינו. כך נוכל למעשה להתנהל בתחושת ביטחון ביום יום שלנו המערכת תגלה אם ישנו פורץ בבית או בעסק על ידי גלאים. אנו יכולים לקבל דיווח לנייד. אם מדובר בעסק שלנו ישנה אפשרות לחלק קודים שונים למספר עובדים וכך נוכל לשלוט עוד יותר ולפי הקוד נדע מי האדם שנכנס או יצא. .

אחת הדרכים להרגיש כך היא להתקין מכשיר אינטרקום בבית ובמקרה הצורך גם ברכב או באופנוע. כפי שאנו כבר נוכחנו לדעת עולם האבטחה מפותח היום. מומלץ להתחיל להגן על ביתנו ע"י התקנת אינטרקום אפילו אם אנו גרים בבניין דירות או לחילופין בבית פרטי .

אנו ממליצים על התקנת אינטרקום הכולל מצלמה ובאופן הנ"ל נוכל לשמוע ואף לראות מי שנכנס ומי שיוצא מהבית או מהמשרד ונקבע למי נפתח את הדלת ולמי לא נפתח. כולנו מבינים כי ברגע שגנב רואה שעליו להתאמץ, הוא יחפש לו מקום אחר.

אז איך נבחר כמו שצריך? אין ספק שאנו מוקפים בהצעות לרוב כאשר באים לקנות מערכת אינטרקום לדלת ומיגון לבית ולעסק והתחרות עלולה להקשות עלינו. לפני שנבחר את הטוב ביותר עבורנו, יש לבצע שיעורי בית להבין את אשר מציעים לנו ורק אם ההצעה באמת תענה לקריטריונים נבחר בה. חשוב ביותר שנדע להחליט נכון . זאת מכיוון שמדובר בהגנתנו ולא בקנייה של בגד או תכשיט .

בנוסף אחרי ביצוע הקנייה לאחר ביצוע העסקה של מערכת האזעקה, כדאי להתייחס לכל נושא ההתקנה ולבדוק שמתקין המערכת יהיה מורשה וכמובן מהימן, זאת כדי לחסוך לנו בעיה כי אחרי זמן מסוים, המערכת לא תעבוד בזמן בה היא אמורה לעבוד בשל חוסר מקצועיותו . יש לקחת בחשבון דבר חשוב נוסף והוא שגם אתם אך גם המתקין יידע את הקוד של האזעקה ועל כן ללא ספק שאנחנו חייבים להבין מול מי אנו עומדים . פרמטר חשוב נוסף יהיה לוודא שמערכת האזעקה תופסק רק על ידי הקשת הקוד שנקבל ולא תנוטרל באופן אחר.

אז אם כך זו העת להחליט החלטה נבונה ולהרגיש מוכנים ברגע שנבחר לנו התקנת אינטרקום כי לפני שקונים בודקים ורק לאחר מכן מחליטים . בואו ונצעד יחד אל הבטוח! שיהיה בהצלחה לכולנו!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33711.aspx