שיטות איטום חדשות
נכתב על ידי: ירון וקנין
תאריך: 10/02/13

השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.

שיפוץ יכול להיות יקר מאוד אך עם כמה טיפים חשובים תוכלו לשפץ במחיר נמוך. איפה מוצאים איטום בסנפלינג? מחפשים מידע על איטום גגות בצפון? כאן תשיגו טיפים שימושיים להזמנת מומחי שיפוצים.

מתחילים בשיפוץ? משתלם לקחת בחשבון כמה פרטים:

כמה כסף יש לכם להשקיע? קודם כל, חשוב לקבוע את התקציב לשיפוץ, לאחר ההחלטה הסופית, מומלץ להחליט מתי יהיה לכם נוח לשפץ. חוסר הנוחות התמידי הכרוך בחיים בבית שעובר שיפוץ יכול להיות דבר לא נעים בכלל ולכן יש לקבל החלטות נכונות כבר בהתחלה.

הפתרון הטוב ביותר למציאת קבלן בנייה היא בחוות דעת של אנשים הקרובים אליכם, ייעוץ והמלצות ממקור ראשון הן הטובות והאמינות ביותר. גם אם כן וגם אם לא קראו ביקורות על בעלי המקצוע באתרים מתאימים. כדאי לזכור שלא כל נותן שירות בעל ידע בשיפוצים של עבודות אינסטלציה למשל, ולכן כדאי לשכור את מומחה השיפוצים הטוב ביותר בתחום שנחוץ לכם.

אחרי שמצאתם מהנדס איטום קבעו אתו התייעצות בלתי מחייבת, תנו לו פרטים על השיפוץ ובקשו לקבל מחיר ולו''ז לסיום העבודות. חשוב מאד לחפש לפחות ארבע הצעות מחיר, אם יש לכם ראש לזה, תוכלו לחסוך עד 30 אחוז מעלות השיפוץ.

איך להגן על עצמכם? יש להקפיד על מסודר ומפורט יחד עם כל הפרטים , מחיר, זמני עבודה וגם תנאי תשלום. חוזה מסודר מטרתו למנוע בעיות במידה ויצוצו תקלות בשיפוץ.

במידה ואתם נהנים לעבוד לבד ניתן לרכוש חומרים מתאימים מחנויות בניין ועם ציוד מתאים והמון זמן פנוי, תוכלו לעשות זאת לבד, רק הקפידו לשמור על כללי הבטיחות.

כל שיפוץ דירה עלול להיות פרויקט בלי סוף אך בסופו של דבר זה יכול להיות משתלם לכן, אם תתכוננו באופן מסודר, תבדקו מחירים, חפשו מידע באינטרנט ותזמינו בעלי מקצוע טובים, בתוך זמן קצר תוכלו ליהנות מדירה משפוצת. תצליחו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36290.aspx