דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים שיטות איטום חדשות
שיטות איטום חדשות
ירון וקנין 10/02/13 |  צפיות: 4151

השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.

שיפוץ יכול להיות יקר מאוד אך עם כמה טיפים חשובים תוכלו לשפץ במחיר נמוך. איפה מוצאים איטום בסנפלינג? מחפשים מידע על איטום גגות בצפון? כאן תשיגו טיפים שימושיים להזמנת מומחי שיפוצים.

מתחילים בשיפוץ? משתלם לקחת בחשבון כמה פרטים:

כמה כסף יש לכם להשקיע? קודם כל, חשוב לקבוע את התקציב לשיפוץ, לאחר ההחלטה הסופית, מומלץ להחליט מתי יהיה לכם נוח לשפץ. חוסר הנוחות התמידי הכרוך בחיים בבית שעובר שיפוץ יכול להיות דבר לא נעים בכלל ולכן יש לקבל החלטות נכונות כבר בהתחלה.

הפתרון הטוב ביותר למציאת קבלן בנייה היא בחוות דעת של אנשים הקרובים אליכם, ייעוץ והמלצות ממקור ראשון הן הטובות והאמינות ביותר. גם אם כן וגם אם לא קראו ביקורות על בעלי המקצוע באתרים מתאימים. כדאי לזכור שלא כל נותן שירות בעל ידע בשיפוצים של עבודות אינסטלציה למשל, ולכן כדאי לשכור את מומחה השיפוצים הטוב ביותר בתחום שנחוץ לכם.

אחרי שמצאתם מהנדס איטום קבעו אתו התייעצות בלתי מחייבת, תנו לו פרטים על השיפוץ ובקשו לקבל מחיר ולו''ז לסיום העבודות. חשוב מאד לחפש לפחות ארבע הצעות מחיר, אם יש לכם ראש לזה, תוכלו לחסוך עד 30 אחוז מעלות השיפוץ.

איך להגן על עצמכם? יש להקפיד על מסודר ומפורט יחד עם כל הפרטים , מחיר, זמני עבודה וגם תנאי תשלום. חוזה מסודר מטרתו למנוע בעיות במידה ויצוצו תקלות בשיפוץ.

במידה ואתם נהנים לעבוד לבד ניתן לרכוש חומרים מתאימים מחנויות בניין ועם ציוד מתאים והמון זמן פנוי, תוכלו לעשות זאת לבד, רק הקפידו לשמור על כללי הבטיחות.

כל שיפוץ דירה עלול להיות פרויקט בלי סוף אך בסופו של דבר זה יכול להיות משתלם לכן, אם תתכוננו באופן מסודר, תבדקו מחירים, חפשו מידע באינטרנט ותזמינו בעלי מקצוע טובים, בתוך זמן קצר תוכלו ליהנות מדירה משפוצת. תצליחו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ירון וקנין


 


מאמרים נוספים מאת ירון וקנין
 
רשימת מתווכים
מה יהיה עם שוק הנדל"ן? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות , מבחוץ ומבפנים.

עיצוב יוקרתי מתחיל עם...
הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו ביתנו אמור להיות,

אל תתפשרו על דשא סינטטי איכותי
10/02/13 | גינון
מצפייה בתכניות טלוויזיה, חצרות בתים, יציאה לנופש ועוד- אנו נחשפים ודאי בהמון דרכים לעולמות היפים של תחום הגינון.

חולדות רצות לכם בבית?
לא רוצים להסתכל לרצפה כי חולדות באו לביקור? הפחד מדיר שינה מעיניכם? כן, השתלטו לכם על הבית,

מחפשים או מוכרים דירה?
אישרו לך משכנתא? כל אחד ובית חלומותיו, חזון מושלם לאופן שבו צריך להיות בית , הן מבפנים והן מבחוץ.

בונים בית חדש?
מאיפה מתחילים לשפץ בית? רכשתם בית חדש? תמיד רציתם בית משלכם?

מחפשים מחשב נייד נוסף?
בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר?

המקרר לא מפסיק להרעיש?
מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר?

הקמטים בולטים בזמן החיוך?
מתעניינים בניתוח פלסטי? רוצים מראה צעיר ורענן? דעו שחלומות מתגשמים! היום יש מגוון רחב של טיפולים ובניהם: מתיחות פנים, ניתוחי אף, שאיבות שומן ועוד. הטיפול מתואם למצב בריאותו של הפציינט, אופי הטיפול ומורכבותו. גם אתם רוצים לטפח את המראה? כל ההמלצות והטיפים בהמשך!.

שיטות איטום חדשות
10/02/13 | שיפוצים
השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI