המקרר לא מפסיק להרעיש?
נכתב על ידי: ירון וקנין
תאריך: 10/02/13

מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר? זה מעצבן ולא נעים בכלל, מה אתם יכולים לעשות ואיך מוצאים בעל מקצוע? הכל כאן במאמר הבא.

כל ישראלי נזקק לאיש שירות לפחות פעמים בשנה, אם זה בשביל הבית או העסק אם זה חשמלאי או טכנאי מחשבים בירושלים. ואם נגיד את האמת, אנחנו לא ממש מנוסים בתיקון של מוצרי הטכנולוגיה העכשווית או בתקלות חשמל למשל ולכן חשוב לדעת ולכן מומלץ לקרוא מספר דגשים לפני שתזמינו שירות.

לפני שתזמינו שירות של טכנאי מחשבים בנתניה למשל, הכרחי לוודא שיש לאיש המקצוע את כל ההסמכות לאדם לעבוד בתחום. אם יש לכם ספק בקשו לראות תעודות, אתם מזמיני השירות ולכן מגיע לכם את הטוב ביותר- לא פחות.

חייבים בדחיפות טכנאי 24 שעות? כמו תמיד, עדיף להזמין עבודה אצל איש מקצוע לפי המלצות של אדם אמין. פתחו את הטלפון והתחילו להתייעץ עם שכנים ומכרים, במקום קטן כמו ארצנו תמיד אפשר למצוא מישהו שיכול לתת לכם המלצה טובה.

האם אתם צריכים שירות תיקונים? בררו קודם האם המוצר שלכם עדיין בתקופת האחריות, לא זוכרים? נסו למצוא את תעודת האחריות, אם זה לא המצב תצטרכו לשלם מינימום 200 ש''ח על בדיקה ועוד תמורת התיקון.

בחיפושים טכנאי מחשבים בקריות צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא על ידי עיון בתיק עבודות, איש שירות אמין יסכים להראות לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק הגיעו עם רעיונות מוגדרים לגבי השדרוג שאתם רוצים ותבקשו מאיש המקצוע הדמיה.

תקלה בחשמל? לפני שאתם מזמינים שירות כדי שנוכל לזהות איזהו המכשיר הגורם לקצר כדאי לנתק את כל המכשירים בביתכם ולחברם בחזרה בנפרד עד אשר יתגלה המכשיר המקצר.

קניתם מוצר חשמלי חדש ואתם זקוקים להתקנה? זה פחות חשוב איזה מוצר קניתם אפילו אם זה הטוב ביותר שקיים בתחום, בסופו של יום התקנה טובה עושה את ההבדל. חפשו אנשי שירות שמומחים בתחום, קחו קבלה על המוצר ובדקו היטב שאתם מקבלים מוצר איכותי ואמין.

לסיכום: חשוב להשוות מחיר וחוות דעת ורק שתהיו בטוחים הזמינו איש שירות בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36293.aspx