דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר המקרר לא מפסיק להרעיש?
המקרר לא מפסיק להרעיש?
ירון וקנין 10/02/13 |  צפיות: 4235

מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר? זה מעצבן ולא נעים בכלל, מה אתם יכולים לעשות ואיך מוצאים בעל מקצוע? הכל כאן במאמר הבא.

כל ישראלי נזקק לאיש שירות לפחות פעמים בשנה, אם זה בשביל הבית או העסק אם זה חשמלאי או טכנאי מחשבים בירושלים. ואם נגיד את האמת, אנחנו לא ממש מנוסים בתיקון של מוצרי הטכנולוגיה העכשווית או בתקלות חשמל למשל ולכן חשוב לדעת ולכן מומלץ לקרוא מספר דגשים לפני שתזמינו שירות.

לפני שתזמינו שירות של טכנאי מחשבים בנתניה למשל, הכרחי לוודא שיש לאיש המקצוע את כל ההסמכות לאדם לעבוד בתחום. אם יש לכם ספק בקשו לראות תעודות, אתם מזמיני השירות ולכן מגיע לכם את הטוב ביותר- לא פחות.

חייבים בדחיפות טכנאי 24 שעות? כמו תמיד, עדיף להזמין עבודה אצל איש מקצוע לפי המלצות של אדם אמין. פתחו את הטלפון והתחילו להתייעץ עם שכנים ומכרים, במקום קטן כמו ארצנו תמיד אפשר למצוא מישהו שיכול לתת לכם המלצה טובה.

האם אתם צריכים שירות תיקונים? בררו קודם האם המוצר שלכם עדיין בתקופת האחריות, לא זוכרים? נסו למצוא את תעודת האחריות, אם זה לא המצב תצטרכו לשלם מינימום 200 ש''ח על בדיקה ועוד תמורת התיקון.

בחיפושים טכנאי מחשבים בקריות צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא על ידי עיון בתיק עבודות, איש שירות אמין יסכים להראות לכם את עבודותיו, אם לא הצלחתם להתרשם מספיק הגיעו עם רעיונות מוגדרים לגבי השדרוג שאתם רוצים ותבקשו מאיש המקצוע הדמיה.

תקלה בחשמל? לפני שאתם מזמינים שירות כדי שנוכל לזהות איזהו המכשיר הגורם לקצר כדאי לנתק את כל המכשירים בביתכם ולחברם בחזרה בנפרד עד אשר יתגלה המכשיר המקצר.

קניתם מוצר חשמלי חדש ואתם זקוקים להתקנה? זה פחות חשוב איזה מוצר קניתם אפילו אם זה הטוב ביותר שקיים בתחום, בסופו של יום התקנה טובה עושה את ההבדל. חפשו אנשי שירות שמומחים בתחום, קחו קבלה על המוצר ובדקו היטב שאתם מקבלים מוצר איכותי ואמין.

לסיכום: חשוב להשוות מחיר וחוות דעת ורק שתהיו בטוחים הזמינו איש שירות בהצלחה!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ירון וקנין


 


מאמרים נוספים מאת ירון וקנין
 
רשימת מתווכים
מה יהיה עם שוק הנדל"ן? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות , מבחוץ ומבפנים.

עיצוב יוקרתי מתחיל עם...
הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו ביתנו אמור להיות,

אל תתפשרו על דשא סינטטי איכותי
10/02/13 | גינון
מצפייה בתכניות טלוויזיה, חצרות בתים, יציאה לנופש ועוד- אנו נחשפים ודאי בהמון דרכים לעולמות היפים של תחום הגינון.

חולדות רצות לכם בבית?
לא רוצים להסתכל לרצפה כי חולדות באו לביקור? הפחד מדיר שינה מעיניכם? כן, השתלטו לכם על הבית,

מחפשים או מוכרים דירה?
אישרו לך משכנתא? כל אחד ובית חלומותיו, חזון מושלם לאופן שבו צריך להיות בית , הן מבפנים והן מבחוץ.

בונים בית חדש?
מאיפה מתחילים לשפץ בית? רכשתם בית חדש? תמיד רציתם בית משלכם?

מחפשים מחשב נייד נוסף?
בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר?

המקרר לא מפסיק להרעיש?
מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר?

הקמטים בולטים בזמן החיוך?
מתעניינים בניתוח פלסטי? רוצים מראה צעיר ורענן? דעו שחלומות מתגשמים! היום יש מגוון רחב של טיפולים ובניהם: מתיחות פנים, ניתוחי אף, שאיבות שומן ועוד. הטיפול מתואם למצב בריאותו של הפציינט, אופי הטיפול ומורכבותו. גם אתם רוצים לטפח את המראה? כל ההמלצות והטיפים בהמשך!.

שיטות איטום חדשות
10/02/13 | שיפוצים
השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI