מחפשים מחשב נייד נוסף?
נכתב על ידי: ירון וקנין
תאריך: 10/02/13

בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר? לא נחמד אבל לא סוף העולם, מה אפשר לעשות ואיך תאתרו נותן שירות? הכל כאן במאמר הבא.

כל אחד מאיתנו מזמין אנשי מקצוע יותר מפעם אחת בשנה, אם זה לצורך תיקון בבית או בעסק אם זה חשמלאי או טכנאי מחשבים חיפה. ולמען האמת, אנחנו לא מומחים בתיקון של מוצרי אלקטרוניקה או בתיקוני אינסטלציה זאת הסיבה שצריך ולכן כדאי לקרוא כמה דגשים לפני הזמנת טכנאי.

לפני הזמנת איש שירות כמו טכנאי מחשבים גבעתיים למשל, חשוב לשאול אם יש לטכנאי את כל ההסמכות לעבודה במקצוע. אם אתם מוטרדים דרשו לראות רישיונות, אתם משלמים על השירות ולכן מגיע לכם את הטוב ביותר- לא פחות.

חייבים בדחיפות שירות מקצועי ודחוף? כמו בכל פעם אחרת, כדאי לקחת בעל מקצוע מסוים על סמך המלצות של חברים או שכנים. הרימו את הטלפון ובדקו עם חברים ומכרים, בישראל הקטנה תמיד אפשר למצוא מישהו שמכיר בעל מקצוע טוב.

זקוקים לטכנאי מחשבים אשדוד? משתלם לברר האם המוצר שלכם נמצא עוד באחריות, לא זוכרים? חפשו את קבלת הקנייה, במידה וזה אינו המצב יהיה עליכם לשלם כ-200 ש''ח לפחות עבור ביקור טכנאי ועוד עבור עלות התיקון והחלקים.

אם מחפשים קבלני מקצוע צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא מעיון בתיק העבודות, שיפוצניק אמין לא יתנגד כלל להראות לכם את עבודותיו, אם אתם עדיין מתלבטים נסו להגיע לפגישה עם רעיונות מוגדרים לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מאיש המקצוע שיתנו לכם ייעוץ.

פקק החשמל נפל? לפני שתתקשרו לחשמלאי כדי לאתר איזהו המכשיר אשר יוצר את הקצר צריך לנתק את כל מוצרי החשמל בבית ולחבר אותם בחזרה אחד אחרי השני עד אשר יתגלה המכשיר "הסורר" המקצר.

קניתם מוצר חשמלי ואתם זקוקים להתקנה? זה פחות חשוב איזה מכשיר קניתם אפילו אם זה המשוכלל ביותר בעולם, בסופו של דבר ההתקנה קובעת את האיכות. חפשו בעלי מקצוע שלהם ניסיון רב, בקשו קבלה על ההתקנה ובדקו היטב שאתם מקבלים מוצר עמיד וטוב.

לסיכום: צריך להשוות מחירים והמלצות על נותני שירות ורק שתהיו בטוחים הזמינו איש שירות בהצלחה!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36296.aspx