דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מחפשים מחשב נייד נוסף?
מחפשים מחשב נייד נוסף?
ירון וקנין 10/02/13 |  צפיות: 4092

בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר? לא נחמד אבל לא סוף העולם, מה אפשר לעשות ואיך תאתרו נותן שירות? הכל כאן במאמר הבא.

כל אחד מאיתנו מזמין אנשי מקצוע יותר מפעם אחת בשנה, אם זה לצורך תיקון בבית או בעסק אם זה חשמלאי או טכנאי מחשבים חיפה. ולמען האמת, אנחנו לא מומחים בתיקון של מוצרי אלקטרוניקה או בתיקוני אינסטלציה זאת הסיבה שצריך ולכן כדאי לקרוא כמה דגשים לפני הזמנת טכנאי.

לפני הזמנת איש שירות כמו טכנאי מחשבים גבעתיים למשל, חשוב לשאול אם יש לטכנאי את כל ההסמכות לעבודה במקצוע. אם אתם מוטרדים דרשו לראות רישיונות, אתם משלמים על השירות ולכן מגיע לכם את הטוב ביותר- לא פחות.

חייבים בדחיפות שירות מקצועי ודחוף? כמו בכל פעם אחרת, כדאי לקחת בעל מקצוע מסוים על סמך המלצות של חברים או שכנים. הרימו את הטלפון ובדקו עם חברים ומכרים, בישראל הקטנה תמיד אפשר למצוא מישהו שמכיר בעל מקצוע טוב.

זקוקים לטכנאי מחשבים אשדוד? משתלם לברר האם המוצר שלכם נמצא עוד באחריות, לא זוכרים? חפשו את קבלת הקנייה, במידה וזה אינו המצב יהיה עליכם לשלם כ-200 ש''ח לפחות עבור ביקור טכנאי ועוד עבור עלות התיקון והחלקים.

אם מחפשים קבלני מקצוע צורת ההתרשמות הטובה ביותר היא מעיון בתיק העבודות, שיפוצניק אמין לא יתנגד כלל להראות לכם את עבודותיו, אם אתם עדיין מתלבטים נסו להגיע לפגישה עם רעיונות מוגדרים לגבי המראה לו אתם שואפים להגיע ובקשו מאיש המקצוע שיתנו לכם ייעוץ.

פקק החשמל נפל? לפני שתתקשרו לחשמלאי כדי לאתר איזהו המכשיר אשר יוצר את הקצר צריך לנתק את כל מוצרי החשמל בבית ולחבר אותם בחזרה אחד אחרי השני עד אשר יתגלה המכשיר "הסורר" המקצר.

קניתם מוצר חשמלי ואתם זקוקים להתקנה? זה פחות חשוב איזה מכשיר קניתם אפילו אם זה המשוכלל ביותר בעולם, בסופו של דבר ההתקנה קובעת את האיכות. חפשו בעלי מקצוע שלהם ניסיון רב, בקשו קבלה על ההתקנה ובדקו היטב שאתם מקבלים מוצר עמיד וטוב.

לסיכום: צריך להשוות מחירים והמלצות על נותני שירות ורק שתהיו בטוחים הזמינו איש שירות בהצלחה!.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ירון וקנין


 


מאמרים נוספים מאת ירון וקנין
 
רשימת מתווכים
מה יהיה עם שוק הנדל"ן? כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, חזון מושלם לאופן שבו בית צריך להיות , מבחוץ ומבפנים.

עיצוב יוקרתי מתחיל עם...
הבתים שמוצעים למכירה לא לטעמכם? כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו ביתנו אמור להיות,

אל תתפשרו על דשא סינטטי איכותי
10/02/13 | גינון
מצפייה בתכניות טלוויזיה, חצרות בתים, יציאה לנופש ועוד- אנו נחשפים ודאי בהמון דרכים לעולמות היפים של תחום הגינון.

חולדות רצות לכם בבית?
לא רוצים להסתכל לרצפה כי חולדות באו לביקור? הפחד מדיר שינה מעיניכם? כן, השתלטו לכם על הבית,

מחפשים או מוכרים דירה?
אישרו לך משכנתא? כל אחד ובית חלומותיו, חזון מושלם לאופן שבו צריך להיות בית , הן מבפנים והן מבחוץ.

בונים בית חדש?
מאיפה מתחילים לשפץ בית? רכשתם בית חדש? תמיד רציתם בית משלכם?

מחפשים מחשב נייד נוסף?
בעלי מקצוע אמין, יש כזה? שוב פעם בשבת הפסיק החשמל בבית? האם אצלכם בבית גם ה המקרר לא מקרר?

המקרר לא מפסיק להרעיש?
מה התקלקל עכשיו בבית? גם לכם ללא כל התראה הפקק של החשמל קפץ? שוב בבית המקרר לא מקרר?

הקמטים בולטים בזמן החיוך?
מתעניינים בניתוח פלסטי? רוצים מראה צעיר ורענן? דעו שחלומות מתגשמים! היום יש מגוון רחב של טיפולים ובניהם: מתיחות פנים, ניתוחי אף, שאיבות שומן ועוד. הטיפול מתואם למצב בריאותו של הפציינט, אופי הטיפול ומורכבותו. גם אתם רוצים לטפח את המראה? כל ההמלצות והטיפים בהמשך!.

שיטות איטום חדשות
10/02/13 | שיפוצים
השתחררה לכם תוכנית חיסכון והחלטתם לשדרג את הבית? אם אתם מעוניינים לחיות בדירה משופצת וגם לשפר את ערכו של הנכס בשוק הנדל''ן, שיפוץ מקיף הוא הפתרון המתאים עבורכם. אבל, עליכם להגיע אל התהליך בעיניים פקוחות כדי להימנע מבעיות מיותרות במהלך הפרויקט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI