המלצות ועצות לכל אדם לפי מפת הכוכבים שלו
נכתב על ידי: מיכל ז
תאריך: 18/02/13

אסטרולוגיה פירושה תורת הכוכבים. אפשר לחזות ולקרוא את עתידו של אדם זה או אחר לפי הכוכבים שלפי המזל שלו. לכל בן אדם שנולד, יש מפה אסטרולוגית משלו שאותה יוכלו אנשי המקצוע בתחום לקרוא ולפענח בעזרתה את תכונות האופי של אותו אדם, את העיסוק שיתאים לו, באיזה מקום יכולה להיות לו הצלחה, במה הוא טוב יותר, האם הוא בן אדם חברותי או אדם המתקשה לתקשר בחברה, מהן החוזקות אל מול החולשות שלו, תחום לימוד וכדומה.

כל אדם שנולד בתאריך כלשהו, משתייך למזל אסטרולוגי. לכל חודש יש את המזל שלו מתאריך מסוים עד תאריך אחר. על פי מזל זה, אפשר לקרוא את מפת השמיים והכוכבים ולחזות את עתידו של אותו אדם המבקש לבדוק. כמו כן, אפשר לשייך תכונות אופי והתנהגות שמתאימות לאותו אדם על פי מזלו, כמו כן איתור שידוכים ראויים, מקומות תעסוקה, ענף עיסוק שבו יהיה מקצועי וכו'. יש אפשרות לאתר אנשי מקצוע שהתמחותם הינה אסטרולוגיה במרכז הארץ, בצפון או בדרום, כמעט בכל אזור בארץ.

בוודאי שאין זה אומר כי על כל אדם להאמין או לפעול לפי מה שהאסטרולוגים אומרים. לא בכל המקרים הדברים שנאמרים מתאימים לכל אדם שנולד באותו מזל. אבל לאלו שכן מאמינים ומתעניינים, קיימות אופציות מגוונות גם מבחינת לימוד המקצוע ותעסוקה וגם מהבחינה של מציאת מקצוענים לאסטרולוגיה שיוכלו לקרוא את מפת הכוכבים של אותו אדם המבקש את זה.

אפשר למצוא סדנאות ומומחים של אסטרולוגיה בתל אביב או בחיפה, ועוד ערים רבות בארץ כמו גם פגישות עם אנשי מקצוע שמעניקים אימון אישי ואף פרחי באך במרכז שעוזרים לגוף. באמצעות האימון האישי, רוכש אותו אדם הכוונה אודות אותם נושאים המטרידים אותו בחייו בהם; אורח חיים, תעסוקה, לימודים. דברים שבהם הוא מתקשה לגבש דעה וצריך חוות דעת נוספת מאיש מומחה או עצה שתעזור לו להחליט באיזו דרך לפסוע.

קבלת עצות והכוונה על פי המפה האסטרולגית היא בחירה חופשית. חלקנו מאמינים וקוראים את ההורוסקופ השבועי באדיקות, מתייעצים עם אנשי מקצוע ומבקשים הכוונה בתחומים הרבים, בעוד שאחרים לא מתעניינים כלל במזלות ובכוכבים ומעדיפים מאמנים פרטיים או פסיכולוגיים. כמובן שאף פעם לא מזיק לנסות דברים חדשים ולהיחשף לעוד תחומים מרתקים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36477.aspx