דף הבית רוחניות אסטרולוגיה המלצות ועצות לכל אדם לפי מפת הכוכבים שלו
המלצות ועצות לכל אדם לפי מפת הכוכבים שלו
מיכל ז 18/02/13 |  צפיות: 11131

אסטרולוגיה פירושה תורת הכוכבים. אפשר לחזות ולקרוא את עתידו של אדם זה או אחר לפי הכוכבים שלפי המזל שלו. לכל בן אדם שנולד, יש מפה אסטרולוגית משלו שאותה יוכלו אנשי המקצוע בתחום לקרוא ולפענח בעזרתה את תכונות האופי של אותו אדם, את העיסוק שיתאים לו, באיזה מקום יכולה להיות לו הצלחה, במה הוא טוב יותר, האם הוא בן אדם חברותי או אדם המתקשה לתקשר בחברה, מהן החוזקות אל מול החולשות שלו, תחום לימוד וכדומה.

כל אדם שנולד בתאריך כלשהו, משתייך למזל אסטרולוגי. לכל חודש יש את המזל שלו מתאריך מסוים עד תאריך אחר. על פי מזל זה, אפשר לקרוא את מפת השמיים והכוכבים ולחזות את עתידו של אותו אדם המבקש לבדוק. כמו כן, אפשר לשייך תכונות אופי והתנהגות שמתאימות לאותו אדם על פי מזלו, כמו כן איתור שידוכים ראויים, מקומות תעסוקה, ענף עיסוק שבו יהיה מקצועי וכו'. יש אפשרות לאתר אנשי מקצוע שהתמחותם הינה אסטרולוגיה במרכז הארץ, בצפון או בדרום, כמעט בכל אזור בארץ.

בוודאי שאין זה אומר כי על כל אדם להאמין או לפעול לפי מה שהאסטרולוגים אומרים. לא בכל המקרים הדברים שנאמרים מתאימים לכל אדם שנולד באותו מזל. אבל לאלו שכן מאמינים ומתעניינים, קיימות אופציות מגוונות גם מבחינת לימוד המקצוע ותעסוקה וגם מהבחינה של מציאת מקצוענים לאסטרולוגיה שיוכלו לקרוא את מפת הכוכבים של אותו אדם המבקש את זה.

אפשר למצוא סדנאות ומומחים של אסטרולוגיה בתל אביב או בחיפה, ועוד ערים רבות בארץ כמו גם פגישות עם אנשי מקצוע שמעניקים אימון אישי ואף פרחי באך במרכז שעוזרים לגוף. באמצעות האימון האישי, רוכש אותו אדם הכוונה אודות אותם נושאים המטרידים אותו בחייו בהם; אורח חיים, תעסוקה, לימודים. דברים שבהם הוא מתקשה לגבש דעה וצריך חוות דעת נוספת מאיש מומחה או עצה שתעזור לו להחליט באיזו דרך לפסוע.

קבלת עצות והכוונה על פי המפה האסטרולגית היא בחירה חופשית. חלקנו מאמינים וקוראים את ההורוסקופ השבועי באדיקות, מתייעצים עם אנשי מקצוע ומבקשים הכוונה בתחומים הרבים, בעוד שאחרים לא מתעניינים כלל במזלות ובכוכבים ומעדיפים מאמנים פרטיים או פסיכולוגיים. כמובן שאף פעם לא מזיק לנסות דברים חדשים ולהיחשף לעוד תחומים מרתקים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI