הלבנת שיניים
נכתב על ידי: דניאל
תאריך: 21/02/13

 

יש פעמים שאנו בוחרים לצאת לבילוי או צריכים להגיע לאירוע חברתי שתוכנן מראש, אנו מתארגנים בהתאם, מסתרקים, מתאפרים לובשים את הבגד החדש שקנינו, מסתכלים במראה והכל לכאורה נראה מושלם אבל דבר אחד הורס מעט וזה החיוך שלנו. השיניים כבר לא לבנות, שינו את צבען והן לא נראות אסתטיות. גם לזה יש פיתרון. הלבנת שיניים היום הפכה ליותר ויותר פופלארית. אחוזי ההצלחה שלה גבוהים מאוד ואלו שבוחרים לתחזק אותה כראוי זוכים לשיניים לבנות לאורך שנים.

צבע השיניים שלנו יכול להיות מושפע מכמה גורמים שחלקם גם בלתי נמנעים: הידבקות של ליכלוכים לשיניים (אוכל לסוגיו), שחיקה פיסיולוגית של השיניים שנגרמת באופן טיבעי, מכה ישירה בשן שגורמת לקרעים בכלי הדם מסביב וכתוצאה ממחסור באספקת חמצן השן משנה את צבעה, לעיתים לצבע אפור, עישון כמובן שהוא אחד הגורמים המכריעים בסוגיה זו וכל מיני סוגי שתיה ציבעונית שנצרכת בקביעות. מכאן אנו למדים כי לעיתים שינוי הצבע בשיניים הוא בלתי נמנע והלבנה שלהם היא לא רק בגדר המלצה.

כיום יש כמה סוגי הלבנות שמסתובבות בשוק אך הנפוצות מבניהן הן אלו הנמצאות בקלינקה של הרופא הפרטי שלנו והן בעלות טיפול שורשי ועמוק:

1- הסוג הראשון הוא הבסיסי ביותר והוא נעשה גם לפני כל הלבנה מסוג שהוא והוא הלבנה על ידי ניקוי אבן וכתמי צבע שנעשים בידי השיננית.

2- הלבנה על ידי מי חמצן שמוחדרים לעומק השן דרך נקבוביות זעירות, הגוון הרצוי מתקבל אחרי שלושה עד ארבעה ימים וסוג זה של הלבנה הוא עמיד במיוחד ונשאר לאורך זמן.

3- הלבנה באמצעות לייזר.

4- הלבנה של שן בודדת על ידי מי חמצן או על ידי טיפול שורש והחלפת השן עצמה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36584.aspx