דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר הלבנת שיניים
הלבנת שיניים
דניאל 21/02/13 |  צפיות: 4045

 

יש פעמים שאנו בוחרים לצאת לבילוי או צריכים להגיע לאירוע חברתי שתוכנן מראש, אנו מתארגנים בהתאם, מסתרקים, מתאפרים לובשים את הבגד החדש שקנינו, מסתכלים במראה והכל לכאורה נראה מושלם אבל דבר אחד הורס מעט וזה החיוך שלנו. השיניים כבר לא לבנות, שינו את צבען והן לא נראות אסתטיות. גם לזה יש פיתרון. הלבנת שיניים היום הפכה ליותר ויותר פופלארית. אחוזי ההצלחה שלה גבוהים מאוד ואלו שבוחרים לתחזק אותה כראוי זוכים לשיניים לבנות לאורך שנים.

צבע השיניים שלנו יכול להיות מושפע מכמה גורמים שחלקם גם בלתי נמנעים: הידבקות של ליכלוכים לשיניים (אוכל לסוגיו), שחיקה פיסיולוגית של השיניים שנגרמת באופן טיבעי, מכה ישירה בשן שגורמת לקרעים בכלי הדם מסביב וכתוצאה ממחסור באספקת חמצן השן משנה את צבעה, לעיתים לצבע אפור, עישון כמובן שהוא אחד הגורמים המכריעים בסוגיה זו וכל מיני סוגי שתיה ציבעונית שנצרכת בקביעות. מכאן אנו למדים כי לעיתים שינוי הצבע בשיניים הוא בלתי נמנע והלבנה שלהם היא לא רק בגדר המלצה.

כיום יש כמה סוגי הלבנות שמסתובבות בשוק אך הנפוצות מבניהן הן אלו הנמצאות בקלינקה של הרופא הפרטי שלנו והן בעלות טיפול שורשי ועמוק:

1- הסוג הראשון הוא הבסיסי ביותר והוא נעשה גם לפני כל הלבנה מסוג שהוא והוא הלבנה על ידי ניקוי אבן וכתמי צבע שנעשים בידי השיננית.

2- הלבנה על ידי מי חמצן שמוחדרים לעומק השן דרך נקבוביות זעירות, הגוון הרצוי מתקבל אחרי שלושה עד ארבעה ימים וסוג זה של הלבנה הוא עמיד במיוחד ונשאר לאורך זמן.

3- הלבנה באמצעות לייזר.

4- הלבנה של שן בודדת על ידי מי חמצן או על ידי טיפול שורש והחלפת השן עצמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דניאל


 


מאמרים נוספים מאת דניאל
 
חומצה הילאורונית - הג'ל הרך לקמטים הקשים
28/03/13 | רפואה
קמטי הפנים נחלקים לקבוצות שונות בהתאם לעומק שלהם ובהתאם למיקום.

עיצוב פנים דירות יוקרה
עיצוב פנים יכול להפוך דירה יד שנייה קטנה לדירת יוקרה יפהפייה. הכל תלוי במעצב פנים או באדריכל פנים אשר אתם שוכרים למטרת עיצוב פנים דירות יוקרה.

אבקת חלבון אקסטרים גיינר
27/02/13 | דיאטה
מתאמנים ומתלבטים אם לצרוך אבקת חלבון? במאמר הבא נציג לכם מספר עובדות ואתם תחליטו אם אבקת החלבון חיונית עבורכם.

אבקות חלבון מומלצות במיוחד
המפתח לבריאות איתנה הוא שילוב נכון בין כושר גופני לתזונה בריאה. בכדי להבטיח שהפעילות הגופנית תהיה אפקטיבית, חשוב להתאמן לפחות 3 פעמים בשבוע בעזרת אימון שהומלץ על ידי מדריך כושר מקצועי.

הלבנת שיניים
יש פעמים שאנו בוחרים לצאת לבילוי או צריכים להגיע לאירוע חברתי שתוכנן מראש, אנו מתארגנים בהתאם, מסתרקים, מתאפרים לובשים את הבגד החדש שקנינו, מסתכלים במראה והכל לכאורה נראה מושלם אבל דבר אחד הורס מעט וזה החיוך שלנו.

עיצוב פנים דיור מוגן
לקראת מעבר אל בית מוגן או בית אבות מתבקשים הדיירים המבוגרים לארוז את כל ביתם ולהקים אותו מחדש בתוך יחידת דיור קטנה. מדובר במשימה לא פשוטה גם בעבור מעצבי פנים מאוד מנוסים.

סמארטפון
22/01/13 | גאדג'טים
סמארטפון בעברית טלפון חכם, זהו בעצם מכשיר טלפון שכולל בתוכו יישומים רבים מעבר לתקשורת אלחוטית.

עיצוב פנים ואדריכלות
עיצוב פנים ואדריכלות הם אינם אותו מקצוע וזאת למרות שאדריכל יכול להיות מומחה בכל הקשור אל עיצוב פנים.

מראה נקי ומראה זוהר מתחיל עם פילינג
פילינג לעור הפנים נחלק בעיקר לשתי קבוצות. הפילינג הקל והטבעי והפילינג שנעשה תוך שימוש בחומצה. הפילינג הקל הוא זה המוכר מן הבית ומסבונים שיש בהם גרגרים לפילינג.

פיתוח אפליקציות- לומדים את התחום
בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בהיצע הקורסים של פיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה אנדרואיד ומערכת ההפעלה IOS.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI