פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 11/04/13

כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם. כמעט כל אדם, יחווה במהלך חייו כאב גב כזה או אחר.כאב שיימשך מספר ימים ויעבור, כאב שיצריך טיפול מיוחד, כאב שיצריך אפילו ניתוח. הגב, הוא עמוד השדרה שלנו. באם ישנה בעיה בעמוד השדרה, בשל פגיעה, או גורם גנטי תורשתי, הכאבים יכולים להיות בלתי נסבלים, ואף לשבש ולעצור לנו את החיים באופן מוחלט. לעיתים, הפתרון יכול להימצא באביזר אחד פשוט, מדרסים לכף הרגל.

סוגי בעיות בכף הרגל

כל הגוף שלנו, נשען על כפות הרגליים שלנו. באם כפות הרגליים שלנו, נפצעות או כאובות זה מורגש לכל הגוף, ובפרט לגב שלנו. הגב הוא עמוד השדרה. אם עמוד השדרה לא בתפקוד טוב, אנו יכולים לעיתים, לא לזוז אפילו. בעיות נפוצות בכף הרגל, הן בעיות שכיחות מאוד כמו כאבים בכף הרגל מעבודה מאומצת, נקע בקרסול שחטפנו בתנוחה לא נכונה של כף הרגל, דורבן שלפתע צץ לנו ברגל ומגיע עם כאבים חזקים, ואף בעיית פלטפוס שיכולה להיות מולדת.

מדרסים והקשר שלהם בריפוי בעיות הגב

מבנה הרגל שלנו הוא כזה שיש בו שלוש קשתות. שלושת הקשתות האלו, נמצאות על מנת לתמוך בגוף שלנו ולגרום לרגליים שיתמכו בקרסוליים, בברכיים ובעמוד השדרה. רובנו נועלים נעליים,שלא בריאות לנו, שלא תומכות בקשתות האלו. עם השנים והזמן, לקשתות האלה יש את הנטייה לרדת. חשוב לציין שכל שינוי, גם הקטן ביותר, משפיע על כל המבנה. ואז מתחילות הבעיות בגב. באמצעות תמיכה תואמת אישית של מדרסים,יש אפשרות למנוע את הקריסה של הקשתות ולאזן את כל הגוף ואת הגב.

כיצד מתאימים את המדרסים

באם אתם סובלים מהגב בגלל בעיה כזו או אחרת, מומלץ לפנות לאורטופד מומחה בתחום. אצל האורטופד יש אמצעי העזר לראות בצורה ברורה את מבנה כף הרגל וכך להתאים את המדרסים המדויקים לכם. בהרבה מחקרים נאמר כי מטופלים רבים,שרכשו והשתמשו במדרסים שתאמו את כף הרגל שלהם, דיווחו על שיפור בכאבי הגב שלהם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37463.aspx