דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
יוסי בוזגלו 11/04/13 |  צפיות: 5695

כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם. כמעט כל אדם, יחווה במהלך חייו כאב גב כזה או אחר.כאב שיימשך מספר ימים ויעבור, כאב שיצריך טיפול מיוחד, כאב שיצריך אפילו ניתוח. הגב, הוא עמוד השדרה שלנו. באם ישנה בעיה בעמוד השדרה, בשל פגיעה, או גורם גנטי תורשתי, הכאבים יכולים להיות בלתי נסבלים, ואף לשבש ולעצור לנו את החיים באופן מוחלט. לעיתים, הפתרון יכול להימצא באביזר אחד פשוט, מדרסים לכף הרגל.

סוגי בעיות בכף הרגל

כל הגוף שלנו, נשען על כפות הרגליים שלנו. באם כפות הרגליים שלנו, נפצעות או כאובות זה מורגש לכל הגוף, ובפרט לגב שלנו. הגב הוא עמוד השדרה. אם עמוד השדרה לא בתפקוד טוב, אנו יכולים לעיתים, לא לזוז אפילו. בעיות נפוצות בכף הרגל, הן בעיות שכיחות מאוד כמו כאבים בכף הרגל מעבודה מאומצת, נקע בקרסול שחטפנו בתנוחה לא נכונה של כף הרגל, דורבן שלפתע צץ לנו ברגל ומגיע עם כאבים חזקים, ואף בעיית פלטפוס שיכולה להיות מולדת.

מדרסים והקשר שלהם בריפוי בעיות הגב

מבנה הרגל שלנו הוא כזה שיש בו שלוש קשתות. שלושת הקשתות האלו, נמצאות על מנת לתמוך בגוף שלנו ולגרום לרגליים שיתמכו בקרסוליים, בברכיים ובעמוד השדרה. רובנו נועלים נעליים,שלא בריאות לנו, שלא תומכות בקשתות האלו. עם השנים והזמן, לקשתות האלה יש את הנטייה לרדת. חשוב לציין שכל שינוי, גם הקטן ביותר, משפיע על כל המבנה. ואז מתחילות הבעיות בגב. באמצעות תמיכה תואמת אישית של מדרסים,יש אפשרות למנוע את הקריסה של הקשתות ולאזן את כל הגוף ואת הגב.

כיצד מתאימים את המדרסים

באם אתם סובלים מהגב בגלל בעיה כזו או אחרת, מומלץ לפנות לאורטופד מומחה בתחום. אצל האורטופד יש אמצעי העזר לראות בצורה ברורה את מבנה כף הרגל וכך להתאים את המדרסים המדויקים לכם. בהרבה מחקרים נאמר כי מטופלים רבים,שרכשו והשתמשו במדרסים שתאמו את כף הרגל שלהם, דיווחו על שיפור בכאבי הגב שלהם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI