אופציות בינאריות- חמישים גוונים של רווח ותועלת
נכתב על ידי: סנונית תוכן
תאריך: 06/06/13

עולם שוק ההון הוא עולם סבוך ומלא בענפים המובילים את הנכנסים אליו למקומות שונים ומשונים.

אנשים רבים חושבים שעולם שוק ההון הוא מועדון סגור בו יכולים להשתתף רק עשירי העולם ובנקאים בעלי ניסיון רב בתחום, אך הם אינם יודעים את האמת. כל אחד ואחת יכולים להשקיע בשוק ההון בהצלחה. אין אף בנקאי, ולא משנה מה ניסיונו, שיכול לדעת בוודאות מה יהיה מצבו של שוק ניירות הערך מחר בערב, ואין אף סוכן בורסה, ולא משנה כמה שנים הוא בקיא בנושא, שיכול לומר לכם מה כמה תהיה שווה מחר מנייה של "טבע".

לכן, כאשר אתם חושבים להיכנס לשוק ההון, אתם יכולים להפסיק לדמיין לעצמכם מועדון סגור של אליטות, אשר יכולים להפיק זהב מקש וקש מאוויר. כל מי שעוסק בשוק ההון, ללא שום יוצא מהכלל, פועל לפי תחושות בטן וניחושים מושכלים. אם אי פעם מישהו יאמר לכם שהוא יודע מה יהיו תוצאות המסחר של יום המחרת, כנראה שהוא שקרן. או שהוא עובר על החוק.

מאחר וכל התחום הזה מושתת בסופו של דבר על ניחושים, אנחנו ממליצים תמיד למי שמעוניין לשים את רגלו בדלת המסתובבת של התחום הכלכלי, שינסה ראשית את מזלו בתחום האופציות הבינאריות.

הסיבה שאנו ממליצים זאת היא כי טווח הניחושים בתחום זה הוא נמוך יותר, ולפיכך סיכויי ההצלחה בעת ההשקעה הם גבוהים יותר. אם בהשקעה במניות, ישנם אלפי פרמטרים אשר משפיעים על סיכויי ההצלה של ההשקעה, ובשל כך קשה מאוד לחשב את הסיכויים הסטטיסטיים לכך שההשקעה תעלה יפה, בעת שאנו רוכשים אופציות בינאריות, סיכויי ההצלחה שלנו עומדים על חמישים אחוזים. מספר יפה ועגול, והרבה יותר גבוה מסיכויי ההצלחה בתחומים אחרים.

הסיבה לכך היא הדרך המיוחדת בה נקבע הרווח בעת ההשקעה באופציות בינאריות. ישנן רק שתי אופציות, או שהרווחתם או שהפסדתם. אין באמצע, אין ספקטרום רחב עם חמישים גוונים של אפור, שחור או לבן וזהו זה. אך התמורה היא כל כך הרבה יותר גבוהה. התשואה המובטחת למי שמצליח בסופו של דבר להשקיע בתחום זה, גבוהה בעשרות מונים מזו אשר מוצעת בכל תחום אחר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38331.aspx