דף הבית פיננסים וכספים הלוואות אופציות בינאריות- חמישים גוונים של רווח ותועלת
אופציות בינאריות- חמישים גוונים של רווח ותועלת
סנונית תוכן 06/06/13 |  צפיות: 2888

עולם שוק ההון הוא עולם סבוך ומלא בענפים המובילים את הנכנסים אליו למקומות שונים ומשונים.

אנשים רבים חושבים שעולם שוק ההון הוא מועדון סגור בו יכולים להשתתף רק עשירי העולם ובנקאים בעלי ניסיון רב בתחום, אך הם אינם יודעים את האמת. כל אחד ואחת יכולים להשקיע בשוק ההון בהצלחה. אין אף בנקאי, ולא משנה מה ניסיונו, שיכול לדעת בוודאות מה יהיה מצבו של שוק ניירות הערך מחר בערב, ואין אף סוכן בורסה, ולא משנה כמה שנים הוא בקיא בנושא, שיכול לומר לכם מה כמה תהיה שווה מחר מנייה של "טבע".

לכן, כאשר אתם חושבים להיכנס לשוק ההון, אתם יכולים להפסיק לדמיין לעצמכם מועדון סגור של אליטות, אשר יכולים להפיק זהב מקש וקש מאוויר. כל מי שעוסק בשוק ההון, ללא שום יוצא מהכלל, פועל לפי תחושות בטן וניחושים מושכלים. אם אי פעם מישהו יאמר לכם שהוא יודע מה יהיו תוצאות המסחר של יום המחרת, כנראה שהוא שקרן. או שהוא עובר על החוק.

מאחר וכל התחום הזה מושתת בסופו של דבר על ניחושים, אנחנו ממליצים תמיד למי שמעוניין לשים את רגלו בדלת המסתובבת של התחום הכלכלי, שינסה ראשית את מזלו בתחום האופציות הבינאריות.

הסיבה שאנו ממליצים זאת היא כי טווח הניחושים בתחום זה הוא נמוך יותר, ולפיכך סיכויי ההצלחה בעת ההשקעה הם גבוהים יותר. אם בהשקעה במניות, ישנם אלפי פרמטרים אשר משפיעים על סיכויי ההצלה של ההשקעה, ובשל כך קשה מאוד לחשב את הסיכויים הסטטיסטיים לכך שההשקעה תעלה יפה, בעת שאנו רוכשים אופציות בינאריות, סיכויי ההצלחה שלנו עומדים על חמישים אחוזים. מספר יפה ועגול, והרבה יותר גבוה מסיכויי ההצלחה בתחומים אחרים.

הסיבה לכך היא הדרך המיוחדת בה נקבע הרווח בעת ההשקעה באופציות בינאריות. ישנן רק שתי אופציות, או שהרווחתם או שהפסדתם. אין באמצע, אין ספקטרום רחב עם חמישים גוונים של אפור, שחור או לבן וזהו זה. אך התמורה היא כל כך הרבה יותר גבוהה. התשואה המובטחת למי שמצליח בסופו של דבר להשקיע בתחום זה, גבוהה בעשרות מונים מזו אשר מוצעת בכל תחום אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סנונית תוכן


 


מאמרים נוספים מאת סנונית תוכן
 
תכשיטי זהב - ההיסטוריה חוזרת
14/09/13 | היסטוריה
אם הייתם נקלעים למדינת קליפורניה באמצע המאה ה- 19, הייתם נדהמים לגלות זרימה בלתי פוסקת של מהגרים שמנסים למצוא את מזלם בינות לפלגי הנחל השונים של החוף המערבי. מטרתם של כל המהגרים הללו היתה אחת. זהב. הרבה מאוד זהב.

שחר יהלום- היהלום המלוטש של האמנות העכשווית
האמנית הצעירה והמבטיחה שחר יהלום זורקת אל פני החלל את עבודותיה כאילו היו פצצת מימן שהאנרגיות שהשתחררו מהתלקחותה מתפזרות בחלל האוויר כאילו היו להם חיים משלהם.

מכינה טכנולוגית- העתיד שלכם מתחיל כאן
אם אתם מחפשים את דרככם המקצועית, ומעוניינים למצוא דרך להיכנס לעולם המקצועי, אולי כדאי לכם לשקול להצטרף למכינה טכנולוגית.

עדות אילמת- על הפרספקטיבה ועל האמנות של נגה אנגלר
התוכן של עבודותיה של נגה מציג אלמנטים סותרים המוצגים בצורה יעילה ותופסת עין באמצעות טכניקת הציור יוצאת הדופן של האמנית המוכשרת. היא נוטה לתעתע בחושיו של הצופה בעזרת משיכות המכחול שלה וליצור אזורי צבע וכתמי שמן המתחברים זה לזה באזורים המצוירים בפירוט יוצא דופן.

קורס טכנאי מחשבים- העתיד שלכם כבר כאן
רבים עומדים בשלב כלשהו של חייהם מול אפשרויות אין ספור כאשר הם מנסים להחליט באיזה מקצוע הם מעוניינים לעסוק. קורס טכנאי מחשבים יכול להיות התשובה.

היכנסו עוד היום לתעשייה- הירשמו לקורס אוטוקאד
מעוניינים לפתוח בפני עצמכם צוהר לעולם הבנייה והאדריכלות? הירשמו עוד היום לקורס אוטוקאד, אשר יעשה עבורכם עבודה נאמנה.

על הקשר העדין שבין אישה ותכשיטי הזהב שלה
04/07/13 | נשים - אחר
אם יש משהו שכל אחת שמחה לקבל, זה תכשיטים. אין מישהי על פני כדור הארץ שתגיד לא לתכשיט חדש ויפה, שיוסיף לה עוד מעט יוקרה מסוג זה או אחר.

הנדסאי תעשיה וניהול- בואו ללמוד מקצוע שישנה את חייכם
מעוניינים לרכוש ידע מקיף במערכות מידע? רוצים לרכוש כישורים טכניים ומעשיים ברמה גבוה במקצוע שייקח אתכם לגובה בתחום העסקי? אולי הגיע הזמן שתתעניינו בתואר הנדסאי תעשיה וניהול.

קורס הנהלת חשבונות- העתיד שלכם כבר כאן
אם אתם מחפשים קריירה אמתית שתעזור לכם להתקדם בחיים, אולי כדאי לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

תוכנת לוטו - ההונאה הפשוטה ביותר
כל מי שמילא אי פעם טופס לוטו יודע דבר אחד- לא קל לנצח ולנחש את כל ששת המספרים של הלוטו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI