מלונות בוטיק
נכתב על ידי: איתמר
תאריך: 17/03/09

מלון בוטיק - שם נרדף לחופשה  בכלל ולחופשה רומנטית בפרט ( כלומר - בזוג...). מלונות בוטיק הם מקומות מתרגמים את כוכבי השמים לרגשות. וההיפך,שבהם  אנחנו. מתחמי אירוח יוקרתיים עם שקט ביתי ואווירה מרגיעה. מלונות אינטימיים לחוות בהם לילות וימים, שעות בלתי נשכחות. לחוש בהם - מזוקקים , נטולי עכבות ומסווים, מסכות ושאר העמדות פנים - את מלאותם ועומקם של כל החושים. מלון בוטיק נועד לאפשר לנו למצות בו את  המאוויים הכמוסים, את השאיפות החלומיות. מי מאתנו אינם חולמים על מלונות , שבהם נוכל להגשים  את חלומות הלילה בעצם היקיצה מהם  בבקרים?!

מלונות בוטיק מאפשרים מיצוי יתרונות הגלומים  בעושרם המופלג של ההיצעים בתוך מלונות גדולים עם האיכויות והקלאסה המובהקות של בוטיק.

הנפש היגעה והגוף הרצוץ יוצאים, לפעמים, אל  מחוזות החפץ והגעגועים, אל מקום שבו נוכל לשהות עם היקרים לנו, להעצים את הזוגיות ולהעשירה בתנאים של חיבה, אהבה ותשוקה. למצוא מפלט מהרעשים, מהלחצים, מכל מה שתובע מאתנו ותובע אותנו, את כל כולנו, את הזמן, את הקשב, את האנרגיה. את מה שמחלחל ומכרסם אפילו בשקט ההכרחי של שעות הפנאי המעטות שלנו.

מלונות בוטיק הם ערי המפלט הזעירות שלנו, בתי המקדש הפרטיים - מקדש שבו מקודשת הפרטיות המלאה שלנו- שבהם מותר להחליף את הצרכים ברצונות, את המטלות בחלומות, את העובדות בדמיונות ובהזיות. מקום שבו מותר לנו להימדד ב"פעימות הדופק האחר", כמאמר המשוררת. מלונות בוטיק  הם בועה שבה מרחפים.  הם מבודדים אותנו מרעשיה של המציאות שבחוץ, יוצרים לנו סביבה נוחה ונעימה לפינוקים ולרוגע.

מלון בוטיק  הוא ביתם הזמני של שעות הנפש הקסומות, שעות שבהן אנחנו מוזמנים להעניק לעצמנו גם מרגוע לגוף.   מלון בוטיק  מעניק לנו אפשרות ליהנות באופן שבו ההנאה היא משאת נפש ממומשת. לשם כך אנחנו  מייחדים את חופשת-המעט שלנו - למיצוי ההנאות שמזמנת לנו השהייה בתוך מלון בוטיק.

יוקרתו של מלון בוטיק  אינה  נגזרת  בהכרח  מהידורו ומאבזורו. לא פעם, מלון בוטיק  נחשב ומזוהה בעינינו, דייריו הזמניים, למלון יוקרתי  באופן ובמידה שבהם הוא מאפשר לנו ליהנות בו שבו אנחנו  רוצים, כל כך רוצים לפעמים

מומלצימר - צימרים מומלצים

צימר-דיל - דילים על צימרים

צימרומנטי - צימרים רומנטיים


 
אודות המחבר

הכותב הינו כותב מאמרים מוסמך.

<a href="http://www.davidsaar.co.il">12</a>

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article3893.aspx