דף הבית תיירות ונופש צימרים מלונות בוטיק
מלונות בוטיק
איתמר 17/03/09 |  צפיות: 3409

מלון בוטיק - שם נרדף לחופשה  בכלל ולחופשה רומנטית בפרט ( כלומר - בזוג...). מלונות בוטיק הם מקומות מתרגמים את כוכבי השמים לרגשות. וההיפך,שבהם  אנחנו. מתחמי אירוח יוקרתיים עם שקט ביתי ואווירה מרגיעה. מלונות אינטימיים לחוות בהם לילות וימים, שעות בלתי נשכחות. לחוש בהם - מזוקקים , נטולי עכבות ומסווים, מסכות ושאר העמדות פנים - את מלאותם ועומקם של כל החושים. מלון בוטיק נועד לאפשר לנו למצות בו את  המאוויים הכמוסים, את השאיפות החלומיות. מי מאתנו אינם חולמים על מלונות , שבהם נוכל להגשים  את חלומות הלילה בעצם היקיצה מהם  בבקרים?!

מלונות בוטיק מאפשרים מיצוי יתרונות הגלומים  בעושרם המופלג של ההיצעים בתוך מלונות גדולים עם האיכויות והקלאסה המובהקות של בוטיק.

הנפש היגעה והגוף הרצוץ יוצאים, לפעמים, אל  מחוזות החפץ והגעגועים, אל מקום שבו נוכל לשהות עם היקרים לנו, להעצים את הזוגיות ולהעשירה בתנאים של חיבה, אהבה ותשוקה. למצוא מפלט מהרעשים, מהלחצים, מכל מה שתובע מאתנו ותובע אותנו, את כל כולנו, את הזמן, את הקשב, את האנרגיה. את מה שמחלחל ומכרסם אפילו בשקט ההכרחי של שעות הפנאי המעטות שלנו.

מלונות בוטיק הם ערי המפלט הזעירות שלנו, בתי המקדש הפרטיים - מקדש שבו מקודשת הפרטיות המלאה שלנו- שבהם מותר להחליף את הצרכים ברצונות, את המטלות בחלומות, את העובדות בדמיונות ובהזיות. מקום שבו מותר לנו להימדד ב"פעימות הדופק האחר", כמאמר המשוררת. מלונות בוטיק  הם בועה שבה מרחפים.  הם מבודדים אותנו מרעשיה של המציאות שבחוץ, יוצרים לנו סביבה נוחה ונעימה לפינוקים ולרוגע.

מלון בוטיק  הוא ביתם הזמני של שעות הנפש הקסומות, שעות שבהן אנחנו מוזמנים להעניק לעצמנו גם מרגוע לגוף.   מלון בוטיק  מעניק לנו אפשרות ליהנות באופן שבו ההנאה היא משאת נפש ממומשת. לשם כך אנחנו  מייחדים את חופשת-המעט שלנו - למיצוי ההנאות שמזמנת לנו השהייה בתוך מלון בוטיק.

יוקרתו של מלון בוטיק  אינה  נגזרת  בהכרח  מהידורו ומאבזורו. לא פעם, מלון בוטיק  נחשב ומזוהה בעינינו, דייריו הזמניים, למלון יוקרתי  באופן ובמידה שבהם הוא מאפשר לנו ליהנות בו שבו אנחנו  רוצים, כל כך רוצים לפעמים

מומלצימר - צימרים מומלצים

צימר-דיל - דילים על צימרים

צימרומנטי - צימרים רומנטיים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איתמר

הכותב הינו כותב מאמרים מוסמך.

<a href="http://www.davidsaar.co.il">12</a> 


מאמרים נוספים מאת איתמר
 
מלונות בוטיק
17/03/09 | צימרים
מלונות בוטיק מאפשרים מיצוי יתרונות הגלומים בעושרם המופלג של ההיצעים בתוך מלונות גדולים עם האיכויות והקלאסה המובהקות של בוטיק.

קידום אתרים - כיצד לקבל דירוג גבוה עם קישורים טבעיים ?
לפני מספר שנים, כששיווק באינטרנט וקידום אתרים היו עדיין בחיתוליהם, מספר קישורים נכנסים גבוה היה מספיק על מנת לקבל דירוג גבוה בגוגל. לא משנה מהיכן הם באו, כל עוד הם באו בכמויות.
עם הזמן וככל שגוגל עדכן את האלגוריתם שלו, מספר קישורים נכנסים גבוה כבר לא היה מספיק. וכיום, על מנת להיות מדורגים ראשונים בתוצאות החיפוש חשוב לא פחות להשיג את הקישורים "הנכונים", קישורים מאתרים איכותיים ובעלי תוכן רלוונטי.


צימרים רומנטיים לזוגות - אין סוף לקסם ביחד...
11/03/09 | חקלאות
צימרים רומנטיים לזוגות - אין סוף לקסם ביחד...

פרחים ורגשות
11/03/09 | חקלאות
פרחים. המרקם. הצבע. הריח. השפה שאי אפשר לטעות בה. פרחים מביעים רגשות עמוקים.

אחריות משרד עורכי דין ולקוחות אחד לשני.
05/03/09 | כללי
כל עורכי הדין כפופים לסטנדרטים נוקשים של אחריות מקצועית. הסטנדרטים האלו מתבטאים באופן ההתנהלות, במוסר ובחוקים מקצועיים שניתנים ע"י לשכת עורכי הדין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI