החברות Rounds ו-Vidyo מכריזות על שיתוף פעולה – יספקו יכולות וידאו ברמת HD לאפליקציית האינטראקציה החברתית של ראונדס
נכתב על ידי: אסף דרגן
תאריך: 17/12/13

החברות ראונדס (Rounds) ווידיו (Vidyo) הכריזו היום על הסכם אסטרטגי לשילוב הטכנולוגיה עטורת הפרסים של Vidyo בפלטפורמה של Rounds הישראלית. הפתרון המשולב של שתי החברות יפעל על כל הפלטפורמות (נייחות וניידות) ויציע שילוב של בידור משותף ויכולות Video Conference של מספר רב של משתמשים באיכות HD הטובה ביותר בשוק. האינטגרציה תאפשר ל- Rounds להציע חוויית וידיאו ברמה גבוהה מהקיים כיום בשוק, כזו המעוררת לחיים את האינטראקציות החברתיות המקוונות ומהווה תוספת מרגשת לשוק התקשורת החברתית.

ההסכם האסטרטגי עם Vidyo מתווסף להשקעה נוספת שגייסה Rounds בתחילת השנה, במסגרת סיבוב גיוס בהובלת ורייזון, טים דרייפר מ-DFJ ורודיום. בסך הכל גייסה החברה 10.5 מיליון דולר.

"על מנת להשיג חוויה חברתית מרתקת בזמן אמת, חייב להיווצר תמהיל מאוזן של עולמות הבידור והתקשורת", אמר דני פישל, מנכ"ל ושותף-מייסד ב- Rounds. "זה בדיוק מה ש-Rounds עושה – חוויה מבדרת ומרתקת המחקה את האינטראקציות של החיים האמיתיים על-ידי שילוב תוכן אינטראקטיבי, משחקים, פעילויות ותקשורת וידיאו בזמן אמת. ההסכם האסטרטגי שנחתם עם Vidyo מספק ל-Rounds את התשתית הטובה ביותר המאפשרת אספקת חוויית תקשורת חברתית מלאה בווידיאו. אנו מאמינים שיכולת זו תבצר את מעמדנו כמובילים בצ'אט וידיאו חברתי". פישל הוסיף כי "Rounds ממשיכה לצרף שותפי תוכן חדשים על מנת להוסיף לפתרון שלה חוויות משותפות ונהדרות. חלק מחוויות אלו נוצרות באמצעות ממשק התכנות שלנו, שהינו קל לשימוש ומאפשר למפתחים ליצור פעילויות HTML5 בזמן אמת בין משתמשים בסביבת וידיאו צ'אט חיה".

"החוויה המרשימה שיצרה Rounds היא תוספת מרגשת לצרכנים שרוצים ליצור ולחלוק זיכרונות משותפים", אמר עופר שפירו, מנכ"ל ושותף-מייסד ב-Vidyo. "האינטגרציה של פלטפורמת VidyoWorks™ היא עדות נוספת לאופן שבו הטכנולוגיה של Vidyo משמשת את מפתחי היישומים ביצירת חוויות וידיאו באיכות גבוהה המגיעות להמונים. אנו מאמינים שהפתרון שלנו יביא לצמיחה נוספת של הפלטפורמה של Rounds".

הפתרון חוצה הפלטפורמות של Rounds, הזמין במערכות הפעלה iOS, אנדרואיד ובאינטרנט, מספק חוויה ייחודית המבוססת על העוצמה של אינטראקציה חזותית בזמן אמת ותקשורת המקרבת בין משתמשים באמצעות חוויות רגשיות משותפות. התוספת של פלטפורמת התקשורת החזותית האיכותית של חברת Vidyo, VidyoWorks, המבוססת על טכנולוגיית Scalable Video Coding (SVC), צפויה לקדם את הפלטפורמה של Rounds לרמה הבאה ולהרחיב את הכיסוי, המהימנות והיכולות של האפליקציה. המשתמשים באפליקציה ייהנו מחוויית תקשורת וידיאו אמינה ובאיכות גבוהה, הנגישה מכל רשת IP ומכל התקן.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41197.aspx