דף הבית אינטרנט והחיים ברשת רשתות חברתיות החברות Rounds ו-Vidyo מכריזות על שיתוף פעולה – יספקו יכולות וידאו ברמת HD לאפליקציית האינטראקציה החברתית של ראונדס
החברות Rounds ו-Vidyo מכריזות על שיתוף פעולה – יספקו יכולות וידאו ברמת HD לאפליקציית האינטראקציה החברתית של ראונדס
אסף דרגן 17/12/13 |  צפיות: 12034

החברות ראונדס (Rounds) ווידיו (Vidyo) הכריזו היום על הסכם אסטרטגי לשילוב הטכנולוגיה עטורת הפרסים של Vidyo בפלטפורמה של Rounds הישראלית. הפתרון המשולב של שתי החברות יפעל על כל הפלטפורמות (נייחות וניידות) ויציע שילוב של בידור משותף ויכולות Video Conference של מספר רב של משתמשים באיכות HD הטובה ביותר בשוק. האינטגרציה תאפשר ל- Rounds להציע חוויית וידיאו ברמה גבוהה מהקיים כיום בשוק, כזו המעוררת לחיים את האינטראקציות החברתיות המקוונות ומהווה תוספת מרגשת לשוק התקשורת החברתית.

ההסכם האסטרטגי עם Vidyo מתווסף להשקעה נוספת שגייסה Rounds בתחילת השנה, במסגרת סיבוב גיוס בהובלת ורייזון, טים דרייפר מ-DFJ ורודיום. בסך הכל גייסה החברה 10.5 מיליון דולר.

"על מנת להשיג חוויה חברתית מרתקת בזמן אמת, חייב להיווצר תמהיל מאוזן של עולמות הבידור והתקשורת", אמר דני פישל, מנכ"ל ושותף-מייסד ב- Rounds. "זה בדיוק מה ש-Rounds עושה – חוויה מבדרת ומרתקת המחקה את האינטראקציות של החיים האמיתיים על-ידי שילוב תוכן אינטראקטיבי, משחקים, פעילויות ותקשורת וידיאו בזמן אמת. ההסכם האסטרטגי שנחתם עם Vidyo מספק ל-Rounds את התשתית הטובה ביותר המאפשרת אספקת חוויית תקשורת חברתית מלאה בווידיאו. אנו מאמינים שיכולת זו תבצר את מעמדנו כמובילים בצ'אט וידיאו חברתי". פישל הוסיף כי "Rounds ממשיכה לצרף שותפי תוכן חדשים על מנת להוסיף לפתרון שלה חוויות משותפות ונהדרות. חלק מחוויות אלו נוצרות באמצעות ממשק התכנות שלנו, שהינו קל לשימוש ומאפשר למפתחים ליצור פעילויות HTML5 בזמן אמת בין משתמשים בסביבת וידיאו צ'אט חיה".

"החוויה המרשימה שיצרה Rounds היא תוספת מרגשת לצרכנים שרוצים ליצור ולחלוק זיכרונות משותפים", אמר עופר שפירו, מנכ"ל ושותף-מייסד ב-Vidyo. "האינטגרציה של פלטפורמת VidyoWorks™ היא עדות נוספת לאופן שבו הטכנולוגיה של Vidyo משמשת את מפתחי היישומים ביצירת חוויות וידיאו באיכות גבוהה המגיעות להמונים. אנו מאמינים שהפתרון שלנו יביא לצמיחה נוספת של הפלטפורמה של Rounds".

הפתרון חוצה הפלטפורמות של Rounds, הזמין במערכות הפעלה iOS, אנדרואיד ובאינטרנט, מספק חוויה ייחודית המבוססת על העוצמה של אינטראקציה חזותית בזמן אמת ותקשורת המקרבת בין משתמשים באמצעות חוויות רגשיות משותפות. התוספת של פלטפורמת התקשורת החזותית האיכותית של חברת Vidyo, VidyoWorks, המבוססת על טכנולוגיית Scalable Video Coding (SVC), צפויה לקדם את הפלטפורמה של Rounds לרמה הבאה ולהרחיב את הכיסוי, המהימנות והיכולות של האפליקציה. המשתמשים באפליקציה ייהנו מחוויית תקשורת וידיאו אמינה ובאיכות גבוהה, הנגישה מכל רשת IP ומכל התקן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אסף דרגן


 


מאמרים נוספים מאת אסף דרגן
 
חברת טליט הודיעה על רכישה שישית תוך שלוש שנים: תרכוש את חטיבת האוטומוטיב טלמטיקס (ATOP) מחברת NXP תמורת 9 מיליון דולר
הרכישה תסייע לטליט להרחיב את מובילותה בענף הרכב והטלמטיקס היקף החברות הנרכשות בשלוש השנים האחרונות עומד על כ-50 מיליון דולר

טליט חושפת מודול מבוסס טכנולוגית GNSS על שבב של MediaTek
מודול Jupiter SL869 V2 החדש יספק צריכת חשמל נמוכה במיוחד במצב המתנה עבור מכשירים אישיים והתקנים מקצועיים מבוססי מערכות הניווט GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS ו-SBAS

נתון האבטחה של קומטאץ': מתקפת ספאם ברוח חג המולד
קומטאץ' סקיוריטי לאב (CSL), פרסמה היום את נתון האבטחה לחודש דצמבר: לפני 90 יום החלה מתקפת ספאם משמעותית שהתמקדה בהצעות מפוקפקות ופרסים מזויפים, אולם, לפני מספר ימים מתקפה זו שינתה את אופייה והחלה לשלוח הודעות דוא"ל הקשורות לחג המולד, עם שורות נושא כגון "מכתב מסנטה לילדיכם".

מתנדים ייחודיים ישובצו במקלטי GPS ממוזערים של טליט ויאפשרו דור חדש של מכשירי ניווט אולטרא זעירים
מתנדים (אוסצילטורים) SiT15xx של SiTime בתדירות 32 קילו הרץ יאפשרו למקלטי GPS מדגם Jupiter SE880 של Telit לחסוך בסוללה, עם צריכת זרם של 15 מיקרו אמפר במצב שינה וחזרה לפעולה מלאה בתוך פחות משנייה

החברות Rounds ו-Vidyo מכריזות על שיתוף פעולה – יספקו יכולות וידאו ברמת HD לאפליקציית האינטראקציה החברתית של ראונדס
החברות ראונדס (Rounds) ווידיו (Vidyo) הכריזו היום על הסכם אסטרטגי לשילוב הטכנולוגיה עטורת הפרסים של Vidyo בפלטפורמה של Rounds הישראלית. הפתרון המשולב של שתי החברות יפעל על כל הפלטפורמות (נייחות וניידות) ויציע שילוב של בידור משותף ויכולות Video Conference של מספר רב של משתמשים באיכות HD הטובה ביותר בשוק. האינטגרציה תאפשר ל- Rounds להציע חוויית וידיאו ברמה גבוהה מהקיים כיום בשוק, כזו המעוררת לחיים את האינטראקציות החברתיות המקוונות ומהווה תוספת מרגשת לשוק התקשורת החברתית.

טכנולוגיות דור שלישי וזיהוי מיקום של טליט ישולבו במערכת האפליקציות המובילה לתשלומי מוניות באוסטרליה
המודול הסלולארי HE910 ומקלט GNSS Jupiter SL866 המתקדמים של טליט ישולבו בפלטפורמת Fareway Plus ויאפשרו לנהגי המוניות ולנוסעים לבצע את התשלום במהירות ובקלות

לאומי קארד השלימה פיתוח והטמעה של מערכת קשרי לקוחות (CRM) חדשנית בהשקעה של 30 מיליון ש"ח בשיתוף עם חברת מיקרוסופט
המערכת מציבה רף חדש לשירות לקוחות בעולמות הפיננסיים ומרחיבה את אפשרויות השלמת תהליכי טיפול בלקוח בשירות עצמי

גיא דנציג מונה לתפקיד משנה לנשיא נס ישראל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים
גיא דנציג, 43, מונה לתפקיד משנה לנשיא נס ישראל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים (Business Solutions) בחברה. במסגרת תפקידו החדש ירכז מספר קווי פעילות עסקית, הכוללים: בינה עסקית (BI), פיתוח ושילוב מערכות בסביבות SAP ו-MS, ניהול מרכזי הפיתוח המרוחקים (R&D Centers), הדרכה ובדיקות תוכנה.

מכללת נס דורגה במעמד היוקרתי "שותף חינוך" של חברת SAP העולמית
24/11/13 | ERP
מכללת נס דורגה על ידי חברת SAP העולמית במעמד "שותף חינוך" (SAP Education Partner). דירוג יוקרתי זה מהווה הכרה בינלאומית במרכז ההדרכה של SAP במכללת נס כמרכז הדרכה איכותי, העומד בכל הסטנדרטים הנדרשים של ענקית מערכות התוכנה הארגונית ((ERP ואף מעבר לכך. מרכז ההדרכה של SAP במכללת נס טכנולוגיות הינו זרוע הדרכה רשמית של חברת SAP בישראל ומשמש כמרכז ההדרכה היחיד בארץ המעביר קורסים ציבוריים בנושא SAP.

הסטארט-אפ הישראלי Vaica ישתמש בטכנולוגיה הסלולרית של טליט במכשיר נטילת תרופות מבוסס ענן
21/11/13 | בריאות
טליט תקשורת אלחוטית (Telit Wireless Solutions), ספקית עולמית מובילה של פתרונות, מוצרים ושירותים איכותיים לתקשורת מכונה-למכונה (M2M), ו-Vaica, סטארט-אפ ישראלי המפתח פתרונות ניטור מבוססי ענן בתחום התרופות ושירותי רפואה מרחוק לחולים כרוניים, הודיעו היום כי מוצר הדגל של ואיקה, הסימפלמד פלוס (SimpleMed+) יצויד במודול GC864-QUAD V2 של טליט להעברת נתונים אמינה ברשת הסלולארית. המוצר, וכן פורטל השירות מבוסס הענן של החברה מיועדים לספק פתרונות אפקטיביים לחיסכון בעלויות הטיפול במחלות כרוניות, המהוות לפי ההערכות 90% מכלל עלויות שירותי הבריאות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI