ייעוץ שיווקי לעסקים – למה בכלל צריך את זה?
נכתב על ידי: איציק דר
תאריך: 15/01/14

כולנו נגועים במחלת ה"אני יודע הכול" אבל לחלק לא מבוטל מאתנו בעיקר אם הוא בעל עסק קטן בינוני או חברה ה"אני יודע הכול" יכול להיות בעוכריו. עסקים רבים קמים ונופלים בכל חודש והסטטיסטיקות מדברות על זה שכחמישים אחוז אם לא יותר מהעסקים בתוך חמש שנים מיום היווסדם לא יהיו קיימים יותר, ובמקרים הגרועים יותר הם לא יהיו קיימים יותר ועוד ימשכו איתם חובות כבדים. ייעוץ שיווקי לעסקים יכול להיות אחד מהמרכיבים של הצלת עסק מה ששווה לכל בעל עסק לשקול בחיוב.

מה זה בכלל?

ייעוץ שיווקי לעסקים הוא ייעוץ של מומחי שיווק לעסקים שמלווה את העסק צעד אחר צעד בכל הקשור לשיווק העסק מה שיכול להרים אותו על הרגלים, להכניס לו לקוחות נוספים ולשמר את הקיימים ובסופו של דבר להגדיל את הכנסות העסק מה שיוביל להצלחתו. ייעוץ שיווקי כזה מתאים לכל עסק באשר הוא וגם אם בעל העסק הוא אחד ש"יודע הכול" ייעוץ שיווקי לעסקים יכול גם את העסק שלו לשדרג ולהוביל אותו קדימה.

הכול מתחיל בענווה.

ייעוץ שיווקי לעסקים כפי שציינו מתאים גם לבעלי עסקים שבטוחים שאי אפשר לחדש להם והם כבר יודעים הכול, ואולי דווקא להם – אלה שעושים שוב ושוב אותו הדבר ובטוחים שזהו הדבר הנכון אך לא מגיעים לתוצאות אחרות. ייעוץ שיווקי לעסקים כשמו כן הוא, מנתח את המערך השיווקי של העסק, מגלה מהן דרכי השיווק המתאימות לעסק יותר מכל ומתאים בהתאם לתקציב השיווק של העסק את מה שנכון לו. ייעוץ כזה, באם הוא אכן ניתן על ידי אנשי מקצוע רציניים מן השורה הראשונה יכול לעשות פלאים לעסק ולהביא אותו למקומות מצוינים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41572.aspx