דף הבית עסקים ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי לעסקים – למה בכלל צריך את זה?
ייעוץ שיווקי לעסקים – למה בכלל צריך את זה?
איציק דר 15/01/14 |  צפיות: 3284

כולנו נגועים במחלת ה"אני יודע הכול" אבל לחלק לא מבוטל מאתנו בעיקר אם הוא בעל עסק קטן בינוני או חברה ה"אני יודע הכול" יכול להיות בעוכריו. עסקים רבים קמים ונופלים בכל חודש והסטטיסטיקות מדברות על זה שכחמישים אחוז אם לא יותר מהעסקים בתוך חמש שנים מיום היווסדם לא יהיו קיימים יותר, ובמקרים הגרועים יותר הם לא יהיו קיימים יותר ועוד ימשכו איתם חובות כבדים. ייעוץ שיווקי לעסקים יכול להיות אחד מהמרכיבים של הצלת עסק מה ששווה לכל בעל עסק לשקול בחיוב.

מה זה בכלל?

ייעוץ שיווקי לעסקים הוא ייעוץ של מומחי שיווק לעסקים שמלווה את העסק צעד אחר צעד בכל הקשור לשיווק העסק מה שיכול להרים אותו על הרגלים, להכניס לו לקוחות נוספים ולשמר את הקיימים ובסופו של דבר להגדיל את הכנסות העסק מה שיוביל להצלחתו. ייעוץ שיווקי כזה מתאים לכל עסק באשר הוא וגם אם בעל העסק הוא אחד ש"יודע הכול" ייעוץ שיווקי לעסקים יכול גם את העסק שלו לשדרג ולהוביל אותו קדימה.

הכול מתחיל בענווה.

ייעוץ שיווקי לעסקים כפי שציינו מתאים גם לבעלי עסקים שבטוחים שאי אפשר לחדש להם והם כבר יודעים הכול, ואולי דווקא להם – אלה שעושים שוב ושוב אותו הדבר ובטוחים שזהו הדבר הנכון אך לא מגיעים לתוצאות אחרות. ייעוץ שיווקי לעסקים כשמו כן הוא, מנתח את המערך השיווקי של העסק, מגלה מהן דרכי השיווק המתאימות לעסק יותר מכל ומתאים בהתאם לתקציב השיווק של העסק את מה שנכון לו. ייעוץ כזה, באם הוא אכן ניתן על ידי אנשי מקצוע רציניים מן השורה הראשונה יכול לעשות פלאים לעסק ולהביא אותו למקומות מצוינים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI