הלבנת שיניים
נכתב על ידי: אייל יונה
תאריך: 13/02/14

הלבנת שיניים

במהלך השנים השיניים שלנו הולכות ומצהיבות וזה קורה כתוצאה מהכנסתם של חומרי מאכל, שתייה ולעיתים עישון, אשר גורמים לשיניים שלנו לא להיות לבנות כפי שהיו בעבר. סיבה נוספת להצהבתן של השיניים היא שעם הזמן השן מסתיידת והשכבה הפנימית של השן מצהיבה. בעקבות זאת, מומלץ מאוד לבצע את טיפול הלבנת שיניים וכך הן חוזרות למצב האסתטי המקורי שלהן.

הלבנת שיניים מהירה ויעילה

ההלבנה הנוחה ביותר לאנשים עסוקים שלא אוהבים להמתין יותר מידי היא הלבנת שיניים במרפאות השונות. ההלבנה מתבצעת על ידי רופא מוסמך שמשתמש במנורת לד, בעלת מקור חום, שמקרינה על השן, עליה יש את חומר ההלבנה. כל תהליך ההלבנה נערך במשך שעה אחת בלבד והוא משיג תוצאות נפלאות שניתן לראותן באופן מיידי על השן.

להלבנת השיניים עלולות להיות תופעות לוואי, אך הן נמשכות זמן קצר לאחר הטיפול ולא מקשות כל התפקוד היומיומי. התופעת לוואי הנפוצה ביותר לאחר טיפול הלבנת שיניים היא תופעת רגישות השיניים, אך ניתן להתגבר עליה על ידי משחות מיוחדות לשמירת שיניים אשר מכילות בתוכן את הפלואור.

הלבנת שיניים למראה אסתטי

הלבנת השיניים אפשרית לביצוע בכל גיל אבל מומלץ להגיע לטיפול מגיל 17 ומעלה, כאשר השן כבר קבועה וחזקה. אצל ילדים ההלבנה פחות קריטית מכיוון שהשיניים שלהן עדיין שיניים זמניות ונתונות לשינויים רבים בכל רגע. טיפול הלבנת השיניים הפך להיות מאוד פופולארי בשנים האחרונות וזאת משום שאנשים יותר מודעים למראה החיצוני וחשוב להם להיראות אסתטיים ולהרגיש בריאים יותר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41954.aspx