הלבנת שיניים
נכתב על ידי: אייל יונה
תאריך: 25/02/14

למה השיניים שלי צהובות?

אובכן, ישנם מספר גורמים שתורמים להצבת השיניים. אחד הגורמים היותר משפיעים שהרבה מאיתנו מכורים אליו הוא הסיגריות. כן, שמעתם נכון. ניקוטין מצהיב שיניים. בנוסף, גם הקפה, תה, קולה, יין וכל משקה חומצתי אחר מכתימים לנו את השיניים. אבל חכו, יש עוד. גם מאכלים עם צבעי מאכל תורמים להצהבת השיניים שלנו באופן משמעותי. אבל גם אם תשמרו על תזונה נכונה ותשתו רק מים לא תוכלו להתחמק מהגורם האולטימטיבי להצהבת השיניים שלנו - חלוף הזמן.

למה לי לבצע הלבנת שיניים?

רובנו מסתובבים עם שיניים צהובות שנים במחשבה שלאף אחד זה לא ממש מפריע או אף אחד לא ממש רואה. אובכן, מסתבר שזה ממש לא נכון. אחד הדברים הראשונים שאנשים מסתכלים עליו בפנים של בנאדם זה השיניים. בנוסף, אחד הדברים שמשפיעים על הרושם הראשוני הוא מצב השיניים שלנו. שיניים לבנות ובוהקות הן חלק בלתי נפרד מהמראה האסתטי והאלגנטי שכולנו מייחלים לו.

שכנעתם אותי, איפה אני מבצע הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים בשיטה החדשה של Bright & Smile היא התשובה הטובה והמהירה ביותר לשיניים הצהובות מהם כולנו סובלים במשך שנים. בשיטה החדשה פשוט נכנסים עם שיניים צהובות ופחות משעה לאחר מכן יוצאים עם שיניים לבנות ובוהקות כאילו חזרתם לגיל ילדות. אין ספק שברייט אנד סמייל היא השטה המתקדמת והיעילה ביותר להלבנת שיניים. שיניים לבנות זה העתיד.

הלבנת שיניים זה כבר לא דבר אקסלוסיבי למעמד העליון, השיטות החדשות והמהירות הוזילו את הטיפול באופן כזה שאין תירוצים למי שלא עושה. אז למי שמעוניין בחיוך כמו של שחקני קולנוע, אין ספק שעכשיו זה הזמן. נסו ואני מבטיח לכם שלא תתחרטו. ברייט אנד סמייל ממליצים בחום.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42064.aspx