דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר הלבנת שיניים
הלבנת שיניים
אייל יונה 25/02/14 |  צפיות: 3676

למה השיניים שלי צהובות?

אובכן, ישנם מספר גורמים שתורמים להצבת השיניים. אחד הגורמים היותר משפיעים שהרבה מאיתנו מכורים אליו הוא הסיגריות. כן, שמעתם נכון. ניקוטין מצהיב שיניים. בנוסף, גם הקפה, תה, קולה, יין וכל משקה חומצתי אחר מכתימים לנו את השיניים. אבל חכו, יש עוד. גם מאכלים עם צבעי מאכל תורמים להצהבת השיניים שלנו באופן משמעותי. אבל גם אם תשמרו על תזונה נכונה ותשתו רק מים לא תוכלו להתחמק מהגורם האולטימטיבי להצהבת השיניים שלנו - חלוף הזמן.

למה לי לבצע הלבנת שיניים?

רובנו מסתובבים עם שיניים צהובות שנים במחשבה שלאף אחד זה לא ממש מפריע או אף אחד לא ממש רואה. אובכן, מסתבר שזה ממש לא נכון. אחד הדברים הראשונים שאנשים מסתכלים עליו בפנים של בנאדם זה השיניים. בנוסף, אחד הדברים שמשפיעים על הרושם הראשוני הוא מצב השיניים שלנו. שיניים לבנות ובוהקות הן חלק בלתי נפרד מהמראה האסתטי והאלגנטי שכולנו מייחלים לו.

שכנעתם אותי, איפה אני מבצע הלבנת שיניים?

הלבנת שיניים בשיטה החדשה של Bright & Smile היא התשובה הטובה והמהירה ביותר לשיניים הצהובות מהם כולנו סובלים במשך שנים. בשיטה החדשה פשוט נכנסים עם שיניים צהובות ופחות משעה לאחר מכן יוצאים עם שיניים לבנות ובוהקות כאילו חזרתם לגיל ילדות. אין ספק שברייט אנד סמייל היא השטה המתקדמת והיעילה ביותר להלבנת שיניים. שיניים לבנות זה העתיד.

הלבנת שיניים זה כבר לא דבר אקסלוסיבי למעמד העליון, השיטות החדשות והמהירות הוזילו את הטיפול באופן כזה שאין תירוצים למי שלא עושה. אז למי שמעוניין בחיוך כמו של שחקני קולנוע, אין ספק שעכשיו זה הזמן. נסו ואני מבטיח לכם שלא תתחרטו. ברייט אנד סמייל ממליצים בחום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אייל יונה


 


מאמרים נוספים מאת אייל יונה
 
סרטים לצפייה ישירה
27/05/14 | קולנוע
התחום של סרטים לצפייה ישירה באינטרנט נמצא במגמת עלייה תמידית. כל יום שעובר, יש יותר ויותר סרטים לצפייה ישירה חדשים וישנים שאנשים מעלים. המטרה היא להעלים את הצורך בהורדה של סרטים. כי מי רוצה להוריד סרט בשנת 2014? מדובר בהרגל שכבר מתחיל להיות מגונה. אין ספק כי סרטים לצפייה ישירה היא הדרך האולטימטיבית והאופטימלית לצפייה בסרטים באינטרנט.

סדרות לצפייה ישירה
27/04/14 | טלוויזיה
צפייה ישירה היא פלטפורמת צפייה כל כך פופולרית כיום שהיא נהייתה כבר חלק משגרת חיינו. זה במיוחד נכון כאשר מדובר על סדרות לצפייה ישירה.

הלבנת שיניים
20/03/14 | רפואה
הלבנת שיניים באחת השיטות החדשות היא ללא ספק הדרך הכי יעילה ומומלצת להשגת שיניים לבנות, על מנת להבין למה כמה ואיך הגעתם למקום הנכון.

הלבנת שיניים
הלבנת שיניים בשיטה החדשה של Bright & Smile היא התשובה הטובה והמהירה ביותר לשיניים הצהובות מהם כולנו סובלים במשך שנים.

הלבנת שיניים
הלבנת שיניים במרפאות השיניים השונות בשיטה חדשנית ומיוחדת שתגרום לשיניים שלכם להיראות יפות ובריאות מתמיד.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI