סטוקטון הישראלית זכתה בהסמכת For Life לאחריות חברתית
נכתב על ידי: אורית בלום
תאריך: 19/05/14

ההסמכה מאשרת כי עובדי סטוקטון ברחבי העולם נהנים מתנאי עבודה הוגנים ובטוחים המכסים את כל  היבטי העבודה המרכזיים, החל מזכויות עובדים עד לתנאי העסקה טובים.

הסמכת For Life בחנה ואישרה גם את ביצועיה הסביבתיים הכוללים של סטוקטון ותפקידה והשפעתה בסביבה העסקית בה היא פועלת, וכן כי החברה מחויבת לפעול כמעסיק אחראי ומקדמת נהלי קיימות, יחד עם נהלים הוגנים כלפי הסביבה, לקוחות ושותפים עסקיים.

זיו תירוש, מנכ"ל סטוקטון, אומר כי כל החברות הגדולות רוצות למצב עצמן בתחום הקיימות, לא רק כחברות "ירוקות" – תחום בו סטוקטון היא מהמובילות בהדברה ירוקה בעולם, אלא בהיבטי דאגה לחברה, אקולוגיה ובריאות.

"יש בכך ערך כלכלי, אך מעבר לכך אני מאמין כי יש במהלך זה ערך רב גם לתוך החברה פנימה, במטרה להפוך חשיבה חברתית לחלק מה- DNA של סטוקטון", אומר תירוש. "קבלת ההסמכה היא תוצאה של תהליך בו התחלנו לפני מספר חודשים יחד עם גוף הפיקוח הבינלאומי IMOמשוויץ שמעניק אישורים אחרי תהליכי בחינה מקיפים, ואנו שמחים על כך שסטוקטון הנה החברה הישראלית הראשונה בתחום ההדברה שמקבלת הסמכה זאת, ומצטרפת לשורה הראשונה של חברות עולמיות מובילות בתחום הכימיקלים לצד ענקיות עולמיות כמו קוקה קולה, סיסקו, מקדונלד'ס ורבות אחרות".

IMO Control- Institute for Market Ecology, מספק הבטחת איכות של מוצרים בני קיימא, ושירותי בקרת איכות אמינים והסמכות של מוצרים אורגניים, ידידותיים מבחינה אקולוגית ובעלי אחריות חברתית. ההסמכות ניתנות אחרי תהליכי בחינה מקיפים, ומבטיחים כי מוצר או חברה עומדים כקריטריונים הנדרשים. ההסמכות מהוות גורם בידול למקבליהן, ובכך מקנות להם יתרון בשוק.

אודות סטוקטון

קבוצת סטוקטון (Stockton), מתמחה  בפיתוח, ייצור ושיווק חומרי הדברה ידידותיים לסביבה בתחום הגנת הצומח. סטוקטון מתמקדת בפיתוח חומרים חדשניים המבוססים על חומרים טבעיים ועל שילובם לצד חומרי ההדברה הקלאסיים בחקלאות המודרנית.

לסטוקטון שת"פ  עמוק עם מכון ויצמן בתחום איתור חומרי טבע עתידיים להגנת הצומח.  לקבוצה מרכז מחקר ופיתוח יחודי בישראל בתחום זה, והיא משקיעה משאבים רבים בפיתוח מוצרים ירוקים ושילובם עם מוצרים כימיים נבחרים, במטרה לפתח סביבה חקלאית מאוזנת, נקיה ובריאה יותר. לסטוקטון מגוון מוצרים בהתאמה אזורית – על פי צורכי האזור, פרמטרים ביולוגיים והנחיות רגולטוריות.

סטוקטון שנוסדה ב- 1994 היא חברה בבעלות פרטית שמעסיקה 35 עובדים בישראל וכ- 100 עובדים ברחבי העולם. לחברה משרדים ב- 20 מדינות ופעילות בכ- 40  מדינות.

לאתר החברה ומידע נוסף: www.stockton-ag.com


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42892.aspx