דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה איכות הסביבה סטוקטון הישראלית זכתה בהסמכת For Life לאחריות חברתית
סטוקטון הישראלית זכתה בהסמכת For Life לאחריות חברתית
אורית בלום 19/05/14 |  צפיות: 11083

ההסמכה מאשרת כי עובדי סטוקטון ברחבי העולם נהנים מתנאי עבודה הוגנים ובטוחים המכסים את כל  היבטי העבודה המרכזיים, החל מזכויות עובדים עד לתנאי העסקה טובים.

הסמכת For Life בחנה ואישרה גם את ביצועיה הסביבתיים הכוללים של סטוקטון ותפקידה והשפעתה בסביבה העסקית בה היא פועלת, וכן כי החברה מחויבת לפעול כמעסיק אחראי ומקדמת נהלי קיימות, יחד עם נהלים הוגנים כלפי הסביבה, לקוחות ושותפים עסקיים.

זיו תירוש, מנכ"ל סטוקטון, אומר כי כל החברות הגדולות רוצות למצב עצמן בתחום הקיימות, לא רק כחברות "ירוקות" – תחום בו סטוקטון היא מהמובילות בהדברה ירוקה בעולם, אלא בהיבטי דאגה לחברה, אקולוגיה ובריאות.

"יש בכך ערך כלכלי, אך מעבר לכך אני מאמין כי יש במהלך זה ערך רב גם לתוך החברה פנימה, במטרה להפוך חשיבה חברתית לחלק מה- DNA של סטוקטון", אומר תירוש. "קבלת ההסמכה היא תוצאה של תהליך בו התחלנו לפני מספר חודשים יחד עם גוף הפיקוח הבינלאומי IMOמשוויץ שמעניק אישורים אחרי תהליכי בחינה מקיפים, ואנו שמחים על כך שסטוקטון הנה החברה הישראלית הראשונה בתחום ההדברה שמקבלת הסמכה זאת, ומצטרפת לשורה הראשונה של חברות עולמיות מובילות בתחום הכימיקלים לצד ענקיות עולמיות כמו קוקה קולה, סיסקו, מקדונלד'ס ורבות אחרות".

IMO Control- Institute for Market Ecology, מספק הבטחת איכות של מוצרים בני קיימא, ושירותי בקרת איכות אמינים והסמכות של מוצרים אורגניים, ידידותיים מבחינה אקולוגית ובעלי אחריות חברתית. ההסמכות ניתנות אחרי תהליכי בחינה מקיפים, ומבטיחים כי מוצר או חברה עומדים כקריטריונים הנדרשים. ההסמכות מהוות גורם בידול למקבליהן, ובכך מקנות להם יתרון בשוק.

אודות סטוקטון

קבוצת סטוקטון (Stockton), מתמחה  בפיתוח, ייצור ושיווק חומרי הדברה ידידותיים לסביבה בתחום הגנת הצומח. סטוקטון מתמקדת בפיתוח חומרים חדשניים המבוססים על חומרים טבעיים ועל שילובם לצד חומרי ההדברה הקלאסיים בחקלאות המודרנית.

לסטוקטון שת"פ  עמוק עם מכון ויצמן בתחום איתור חומרי טבע עתידיים להגנת הצומח.  לקבוצה מרכז מחקר ופיתוח יחודי בישראל בתחום זה, והיא משקיעה משאבים רבים בפיתוח מוצרים ירוקים ושילובם עם מוצרים כימיים נבחרים, במטרה לפתח סביבה חקלאית מאוזנת, נקיה ובריאה יותר. לסטוקטון מגוון מוצרים בהתאמה אזורית – על פי צורכי האזור, פרמטרים ביולוגיים והנחיות רגולטוריות.

סטוקטון שנוסדה ב- 1994 היא חברה בבעלות פרטית שמעסיקה 35 עובדים בישראל וכ- 100 עובדים ברחבי העולם. לחברה משרדים ב- 20 מדינות ופעילות בכ- 40  מדינות.

לאתר החברה ומידע נוסף: www.stockton-ag.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI