חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
נכתב על ידי: roy vaknin
תאריך: 28/08/14

פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו. פעמים רבות, בשל סיבה זו, אנשים נמנעים מיצירת קשר לעיתים קרובות וכמו כן באותו אופן הם גם מנסים לקצר בזמן השיחה על מנת שלא לקבל חיוב גבוה שיהיה קשה לשלם אותו.

הודות לחידושים שקורים בכל עת, החל מעכשיו המצב משתנה. כעת, אם ברצונך לחייג לארה"ב או קנדה מבלי לשלם על כך ביוקר, זה אפשרי! וגם ללא עלות! הודות לאפליקציית מג'יק ג'ק כל אחד מאתנו יכול לבצע חיוג לחול בחינם! האפליקציה המותקנת על מכשיר הטלפון מאפשר לנו לשוחח כמה זמן שרק נרצה בכל זמן שנרצה. כמו כן, מלבד העובדה ששיחות חינם לארה"ב לקנדה הם יתרון משמעותי בפני עצמו, לאפליקציה זו עוד מגוון יתרונות:

יתרונותיה של אפליקציית מג'יק ג'ק:

ראשית, מדובר בהתקנה האפליקציה בחינם. התקנתה אינה דורשת דמי מנוי, תשלום חד פעמי או שימוש בכרטיסי אשראי. שנית, השימוש באפליקציה לא מחייב שגם בצד השני תופעל האפליקציה. מבוגרים למשל, שאינם יודעים לתפעל מכשרים מתקדמים היטב לא מחויבים להתקין את האפליקציה ועדין יכולים לקבל את השיחה. יתרון שלישי הוא האפשרות להרחיב את יתרונות האפליקציה על ידי חיוג לעוד מגוון יעדים בעולם מלבד ארה"ב וקנדה או בשונה מכך קבלת מספר טלפון אמריקאי או קנדי לפי הצורך. אולם שני תמורת שדרוג שנעשה בתשלום.

ובכן, אין ספק שמדובר בטכנולוגיה פורחת והתקדמות שאין לתאר. בכל פעם אנו מופתעים מחדש מעוד אפליקציה שפשוט עושה לנו את החיים קלים יותר ועכשיו גם חיוג לחול ללא עלות על הפרק. אז אם יש לכם חברים, מכרים ומשפחה בארה"ב וקנדה והטלפונים לא נעשים לעיתים קרובות בגלל עלות השיחה, אפשר לומר שהבעיה נפתרה! כמובן, לשכל בעיה יש אפשרות לפנות למרכז התמיכה של אפליקציית מג'יק ג'ק ולקבל שירות, תשובות ומידע.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43892.aspx