דף הבית תיירות ונופש טיולים בחו"ל חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
roy vaknin 28/08/14 |  צפיות: 3498

פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו. פעמים רבות, בשל סיבה זו, אנשים נמנעים מיצירת קשר לעיתים קרובות וכמו כן באותו אופן הם גם מנסים לקצר בזמן השיחה על מנת שלא לקבל חיוב גבוה שיהיה קשה לשלם אותו.

הודות לחידושים שקורים בכל עת, החל מעכשיו המצב משתנה. כעת, אם ברצונך לחייג לארה"ב או קנדה מבלי לשלם על כך ביוקר, זה אפשרי! וגם ללא עלות! הודות לאפליקציית מג'יק ג'ק כל אחד מאתנו יכול לבצע חיוג לחול בחינם! האפליקציה המותקנת על מכשיר הטלפון מאפשר לנו לשוחח כמה זמן שרק נרצה בכל זמן שנרצה. כמו כן, מלבד העובדה ששיחות חינם לארה"ב לקנדה הם יתרון משמעותי בפני עצמו, לאפליקציה זו עוד מגוון יתרונות:

יתרונותיה של אפליקציית מג'יק ג'ק:

ראשית, מדובר בהתקנה האפליקציה בחינם. התקנתה אינה דורשת דמי מנוי, תשלום חד פעמי או שימוש בכרטיסי אשראי. שנית, השימוש באפליקציה לא מחייב שגם בצד השני תופעל האפליקציה. מבוגרים למשל, שאינם יודעים לתפעל מכשרים מתקדמים היטב לא מחויבים להתקין את האפליקציה ועדין יכולים לקבל את השיחה. יתרון שלישי הוא האפשרות להרחיב את יתרונות האפליקציה על ידי חיוג לעוד מגוון יעדים בעולם מלבד ארה"ב וקנדה או בשונה מכך קבלת מספר טלפון אמריקאי או קנדי לפי הצורך. אולם שני תמורת שדרוג שנעשה בתשלום.

ובכן, אין ספק שמדובר בטכנולוגיה פורחת והתקדמות שאין לתאר. בכל פעם אנו מופתעים מחדש מעוד אפליקציה שפשוט עושה לנו את החיים קלים יותר ועכשיו גם חיוג לחול ללא עלות על הפרק. אז אם יש לכם חברים, מכרים ומשפחה בארה"ב וקנדה והטלפונים לא נעשים לעיתים קרובות בגלל עלות השיחה, אפשר לומר שהבעיה נפתרה! כמובן, לשכל בעיה יש אפשרות לפנות למרכז התמיכה של אפליקציית מג'יק ג'ק ולקבל שירות, תשובות ומידע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 roy vaknin


 


מאמרים נוספים מאת roy vaknin
 
אפליקציית מג'יק ג'ק לביצוע שיחות חינם
האינטרנט משמש ככלי רב עוצמה בתחומים רבים כמו: פרסום, העברת מידע, תקשורת ועוד. יכולתו בשימוש כאמצעי תקשורת מעולה נותנת לרבים אפשרות להתקשר לאנשים שונים כל העת.

חיוג לחו"ל עם מג'יק ג'ק
פעמים רבות אנו חוזרים מחו"ל ומגלים להפתעתנו כי החודש חשבון הטלפון גבוה במיוחד. כמובן שאותו עיקרון עובד גם הפוך- פעמים רבות הקרובים שלנו טסים לחו"ל ובכדי לשמור אתם על קשר אנו מחייגים, מדברים ובסוף החודש מקבלים חיוב גבוה שלא תמיד ציפינו לו.

ארבע טעויות נפוצות בנוגע לשיחות לחו"ל
על אף ההתקדמות הרבה בתקופה האחרונה בכל הקשור לעריכת שיחות לחו"ל, אנחנו שומעים שוב ושוב על טעויות מוזרות של אנשים בנושא זה.

רישום לאירועים יכול להתבצע היום בצורה אחרת
העולם של היום אינו עומד במקום והוא מציע מגוון רחב של יכולות מדויקות ומתקדמות הרבה יותר בשנים האחרונות.

כיצד ניתן לבצע שיחות חינם לחו"ל?
אנחנו חיים בתקופה בה אנחנו זוכים לאין ספור שירותים ב"חינם", אך בפועל שום דבר לא באמת ניתן לנו בחינם. כאשר אתם גולשים באתר חדשות בחינם, אתם משלמים עבור הגלישה בכך שאתם נחשפים לאין ספור פרסומות, ובשורה התחתונה יש השלכות לחשיפה ארוכה ותדירה זו לפרסומות. הפרסומות גורמות לכם לקנות יותר מוצרים, ואף להעלות את רמת המוכנות שלכם לשלם יותר, כך שבסופו של דבר אתם משלמים על הגלישה באתר החדשות, בצורות אחרות.

חיוג לחול באמצעות האינטרנט
חיוג לחול באמצעות האינטרנט הוא ביטוי שאין לו שום ביסוס במציאות. להבדיל ממה שאנחנו נוטים לחשוב, התקשורת הבינלאומית באינטרנט מתבצעת כולה באמצעות תוכנות המבוססות על אנשי קשר ולא על חיוג.

magicJack לנצל את האינטרנט עד תום
אין ספור אנשים טוענים יותר ויותר, שאנחנו חיים בעידן בו בני אדם לא מדברים זה עם זה, אבל המציאות מראה שככל שעובר יותר הזמן, הוצאות התקשורת שלנו דווקא עולות, והן עולות כי אנחנו מתקשרים יותר בטלפון, שולחים יותר דואר אלקטרוני, מדברים יותר באפליקציות שיחות מיידיות במחשב ובסמארטפון ועושים עוד מגוון של פעולות המיועדות לסייע לנו לתקשר עם העולם, בין אם מדובר בטלוויזיה בכבלים, ובין אם מדובר בתשתיות אינטרנט טובות ומהירות יותר.

magic jack – ניהול חכם של שיחות בינלאומיות בחינם
על אף שעלויות התקשורת צנחו בצורה משמעותית במהלך העשור האחרון, עלות התקשורת עדיין נקבעת על פי שני פרמטרים מרכזיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI