יונדאי i35 אלנטרה – הרכב הבטוח בשבילך!
נכתב על ידי: שי טופיגן
תאריך: 29/09/14

בטיחות הרכב היא הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק כשמחפשים רכב. ישנו כמובן מראה הרכב והנוחות שבו וכמובן פינוקים נוספים שניתן לקבל כשקונים רכב אך בסופו של דבר הבטיחות היא מעל הכול. כולנו מתוודעים יום יום לתאונות שקורות כל הזמן, תאונות שלעיתים מסתיימות אף בצורה קשה ולכן אנו רוצים את הרכב הבטוח ביותר בשבילנו, זה שיימנע לנו את התאונה [במסגרת היכולות שלו כמובן] וכזה שבמידה וכבר תקרה תאונה הוא יהיה חזק מספיק בשביל לשמור עלינו. רכב יונדאי i35 אלנטרה הוא אחד הרכבים הבטוחים ביותר בשוק.

יציבות וחוזק

יציבות הרכב היא אחד הדברים החשובים ביותר, ומה שייקבע האם הנהג יאבד שליטה על הרכב או שהרכב יתייצב וימשיך בנסיעה ללא בעיה. כמובן שהגורם האנושי הוא הגורם המשמעותי ביותר וזה שצריך לתת עליו את הדעת יותר מכל אך היציבות והחוזק של הרכב גם הם משמעותיים וניתן לראות זאת במפרט הרכב. רכב יונדאי i35 אלנטרה הוא רכב עם מערכת המייצבת את הרכב ואם היא מזהה סטייה קיצונית היא מיד מתקנת אותה ומחזירה את הרכב למסלול, ובנוסף המרכב של הרכב חזק מספיק בשביל לספוג עוצמות גבוהות של עוצמה.

פנים הרכב

פנים הרכב חייב להיות חזק ויציב וחייב גם לתת תחושת בטיחות ועוצמה ולעיתים כשאנו יושבים בתוך רכב שאינו מספק את התחושה הזו אנו מרגישים בזה מידית. רכב יונדאי מסוג זה הוא רכב שמספק תחושת בטיחות בתוך הרכב קודם כל כפי שציינו בגלל מרכב קשיח ואיכותי המסוכל לספוג עוצמות פגיעה גבוהות אך גם בגלל חגורות הבטיחות האיכותיות וכריות האוויר הטובות, כריות אשר במקרה של תאונה ייפתחו ויספגו את מירב עוצמת הפגיעה. מי מאתנו לא שמע על מישהו שחייו ניצלו בזכות כריות אויר מעין אלו? כמעט כולנו שמענו על זה...

מערכת בלימה

רכב יונדאי מסוג זה גם מצויד במערכת בלימה משוכללת, מערכת אשר מסייעת לרכב לבלום את עצמו ללא איבוד שליטה עליו. כולנו מכירים את זה שאנו נוסעים בחורף ולפתע אנו צריכים לבלום מה שגורם לנו לאבד לרגע שליטה על הרכב וברוב המקרים זה מסתיים בטוב אך יכול גם להסתיים אחרת. ברכב יונדאי i35 אלנטרה יש מערכת משוכללת וחכמה, מערכת אשר בולמת כל גלגל בנפרד ומסנכרנת בין כולם כך שבמקרה של מעבר ממשטח למשטח היא תדע לעשות את זה כמו שצריך.

רכב יונדאי מסוג זה אם כן הוא אחד הרכבים הבטוחים ביותר, רכב שכבר כשנכנסים אליו מרגישים בטוחים ומוגנים, רכב אשר שווה לשקול ברצינות בעיקר בגלל עניין זה אך גם העיצוב והנוחות שלו מדהימים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44172.aspx