הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
נכתב על ידי: מרטין
תאריך: 08/08/15

הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.

הזמנות לכל מטרה:

ניתן להדפיס הזמנות לכל מטרה, אירוע בבית העסק, אירוע פרטי או אירוע משפחתי, ניתן להדפיס הזמנות לבר מצווה ובת מצווה, ברית או בריתה, חתונה והן למטרות עסקיות שונות כגון פתיחת גלריה, פתיחת מסעדה, הזמנה לשיעור בסטודיו וכהנה וכהנה.

הזמנות בגדלים צבעים ועיצובים שונים:

הזמנות מגיעות בגדלים שונים, וניתנות לעיצוב ככל העולה על רוחו של הלקוח המזמין. באם האירוע המודפס על ההזמנות הוא אירוע עסקי וקשור בפעילות החברה ניתן להדפיס על גבי הזמנות את לוגו החברה ופרטים רלוונטיים נוספים.

קיפולים שונים של הזמנות:

נוסף על מגוון הגדלים, הצבעים והעיצובים הגרפים של הזמנות ניתן ליצור בהן קיפולים שונים, כגון קיפול החותך באמצע את לוגו החברה וכאשר ההזמנה סגורה התמונה היא שלמה, קיפול לרוחב , קיפול לאורך, וקיפולים א סימטריים.

הזמנות הן מסר:

תיקון שואב אבק- הזמנות הן טובות ממש ככרטיס ביקור ואף יותר מכך, הזמנות מייצגות את אשר ברצונכם לומר ומוסרות את המסר הראשוני של בית העסק החברה או האירוע שאתם עתידים לערוך, אי לכך על הזמנות להיות מעוצבות בקפידה, מודפסות באיכות גבוהה ובעלות רמת גימור גבוהה במבריק או במאט על פי טעמכם האישי.

אין גבול לאפשרויות הדפוס:

ניקיון מוניטין ברשת- אין גבול לאפשרויות הדפוס ולאפשרויות הגרפיות אשר ניתן להדפיס על הזמנות. הזמנה מעוצבת ומודפסת כהלכה תישאר זמן רב על דלת המקרר בבתי המוזמנים או במקומות מרכזיים אחרים בבית ותשמש כפריט אסתטי בפני עצמו והאירוע שלכם העסקי או הפרטי יזכרו לזמן רב.

הוצאה כספית לא גדולה:

הדפסת הזמנות הינה דבר זמין ונגיש וההוצאה הכספית הכרוכה בהן אינה גדולה ושווה לכל כיס. הזמנות ראויות מעוצבות ומודפסות בקפידה ובעזרת אנשי דפוס ומעצבים מקצועיים ישרתו את מטרתכם נאמנה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article46717.aspx