דף הבית אימון אישי אימון לכסף הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
מרטין 08/08/15 |  צפיות: 14079

הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.

הזמנות לכל מטרה:

ניתן להדפיס הזמנות לכל מטרה, אירוע בבית העסק, אירוע פרטי או אירוע משפחתי, ניתן להדפיס הזמנות לבר מצווה ובת מצווה, ברית או בריתה, חתונה והן למטרות עסקיות שונות כגון פתיחת גלריה, פתיחת מסעדה, הזמנה לשיעור בסטודיו וכהנה וכהנה.

הזמנות בגדלים צבעים ועיצובים שונים:

הזמנות מגיעות בגדלים שונים, וניתנות לעיצוב ככל העולה על רוחו של הלקוח המזמין. באם האירוע המודפס על ההזמנות הוא אירוע עסקי וקשור בפעילות החברה ניתן להדפיס על גבי הזמנות את לוגו החברה ופרטים רלוונטיים נוספים.

קיפולים שונים של הזמנות:

נוסף על מגוון הגדלים, הצבעים והעיצובים הגרפים של הזמנות ניתן ליצור בהן קיפולים שונים, כגון קיפול החותך באמצע את לוגו החברה וכאשר ההזמנה סגורה התמונה היא שלמה, קיפול לרוחב , קיפול לאורך, וקיפולים א סימטריים.

הזמנות הן מסר:

תיקון שואב אבק- הזמנות הן טובות ממש ככרטיס ביקור ואף יותר מכך, הזמנות מייצגות את אשר ברצונכם לומר ומוסרות את המסר הראשוני של בית העסק החברה או האירוע שאתם עתידים לערוך, אי לכך על הזמנות להיות מעוצבות בקפידה, מודפסות באיכות גבוהה ובעלות רמת גימור גבוהה במבריק או במאט על פי טעמכם האישי.

אין גבול לאפשרויות הדפוס:

ניקיון מוניטין ברשת- אין גבול לאפשרויות הדפוס ולאפשרויות הגרפיות אשר ניתן להדפיס על הזמנות. הזמנה מעוצבת ומודפסת כהלכה תישאר זמן רב על דלת המקרר בבתי המוזמנים או במקומות מרכזיים אחרים בבית ותשמש כפריט אסתטי בפני עצמו והאירוע שלכם העסקי או הפרטי יזכרו לזמן רב.

הוצאה כספית לא גדולה:

הדפסת הזמנות הינה דבר זמין ונגיש וההוצאה הכספית הכרוכה בהן אינה גדולה ושווה לכל כיס. הזמנות ראויות מעוצבות ומודפסות בקפידה ובעזרת אנשי דפוס ומעצבים מקצועיים ישרתו את מטרתכם נאמנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI